Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák hogy bírjátok ezt a...

Kismamák hogy bírjátok ezt a meleget? Használtok klímát?

Figyelt kérdés
Nem féltek hogy a klíma nem tesz jót?Vagy odafigyeltek,hogy ne üljetek direkt alá?
2012. jún. 25. 07:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs semmi gond a klímával, ha megfelelően van alkalmazva. Tehát ne legyen 15 fokkal a kinti hőmérséklet alá állítva, és ki legen tisztítva.
2012. jún. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A 40. hétben klíma nélkül szerintem már meghaltam volna itt a belvárosban, ahol éjszaka sincs sok értelme szellőztetni, mert nem megy le a hőmérséklet, nyomja az aszfalt a meleget.....

25 fok van a lakásban, mert ha meglesz a baba, akkor sem akarjuk, hogy hidegebb legyen, ez így teljesen elviselhető. Tavaly klíma nélkül volt, hogy 35-36 fok volt.

39 hetes kismama

2012. jún. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én nem használok klímát. sokat zuhanyzom langyos víz alatt hogy jobban bírjam a meleget :) meg ha az nem segít akkor hideg víz és ventilátor :D
2012. jún. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajna nincs klímánk, tegnap du. a lakásban 29 fok volt, kicsit kitikkadtam. Aludni alig tudok, csak forgolódok, így szinte egész nap hulla fáradt vagyok. De még előttem az egész nyár, mert csak aug. közepére vagyok kiírva, szóval addig még szenvedek.
2012. jún. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nagyon meleg van kint, akkor kb. reggel 10től, este 7ig megy a klíma. 26fokra van beállítva, így van 25-26fok a lakásban. Ha nem menne akkor 32 :) Én nem ülök direktbe alá, illetve ha úgy fordítom a lapátjait, akkor inkább kijövök a nappaliból (ott van a klíma) egy másik helyiségbe.


Egyébként minden évben ki van takarítva, szóval nem izgulok.



25hkm

2012. jún. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!