Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a terhesség első heteiben...

Ha a terhesség első heteiben elmentem betegállományba, a táppénzes papírt nem kell leadni a munkáltatónak minden hónap végén? Csak az első hónapban kell leadnom?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 29. 21:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia! A nővérem táppénzen van, a terhessége eleje óta, és minden hónapban megy a háziorvoshoz, utána a munk.helyére, különben nem kapna fizut.
2008. ápr. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szia! De le kell adni mindig mert ezalpján utalják majd a pénzt. Attól függ,hogy a háziorvosod 2 hetente vagy havonta készíti el neked a papírt. Én is már 7 hetesen itthon maradtam és nekem 2 hetente kell mennem a papírért és feladom postán a munkahelyemre és így ők utalják ugyan úgy mint a fizut.
2008. ápr. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Engem a nőgyógyász írt ki, de azt mondta, hogy a 9 hónap alatt végig táppénzen tud tartani. De legközelebb júniusban kell mennem hozzá.
2008. ápr. 29. 21:20
 4/12 anonim ***** válasza:
Ő csak kiír táppénzre, de a táppénzes papírt a háziorvos adja a nődoki papírjai alapján. Menned kell, különben nem kapsz fizetést! 1. válaszadó vagyok
2008. ápr. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia.Én is 2hetente megyek a házi orvosomhoz táppénzes papírért én minden hónap végén le kell adnom a munkahelyemen,amugy egy fillért sem kapnék.Teljesen mindegy,hogy mikortól vagy táppénzen,le kell adni minden hónap végén.
2008. ápr. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igaza van a 3.válaszolónak!
2008. ápr. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ma kaptam a nőgyógyászól táppénzes papírt.
2008. ápr. 29. 21:25
 8/12 anonim ***** válasza:

Akkor menj le a háziorvoshoz, és beszéld meg vele, milyen időközönként ad táppénzes papírt, valamint a munk.helyeddel, hogy mikor kell bevinned.

Boldog babavárást! :o)

2008. ápr. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2008. ápr. 29. 21:29
 10/12 anonim ***** válasza:
Én a terhességem elejétöl táppénzen voltam és a nögyógyászomhoz kellett minden hónapban mennem a papirért,mert az én házi orvosom kijelentette a"terhesség egy állapot és nem betegség!":-( ja és veszélyes helyen dolgoztam!(ragasztó stb..)!A ngyógyász szó nélkül kiirt!szép baba várást!
2008. ápr. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!