Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kérlek ne nézzetek hülyének,...

Kérlek ne nézzetek hülyének, lenne egy szörnyen buta kérdésem?

Figyelt kérdés
Ma a még meg nem születö babámmal álmodtam,akinek kint voltak a fogai, akkor jöttek ki,álmomban még le is fényképeztem. csak hogy fogakkal álmodni nem jelent jot. más is megijedne ilyen fogas álomtol,amibe ráadásul a babája is benne van? 34hkm
2012. jún. 25. 09:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Dehogy!


Tudnád én hányszor álmodtam már fogakkal (volt, mikor köpködtem ki a saját kilazult fogaim stb.), mégsem halt/betegedett meg senki a családban.

Ez csak buta babona.

2012. jún. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én is biztos megijedtem volna ha ilyet álmodok. De nyugodj meg, biztos minden a legnagyobb rendben lesz. Az álmok sokszor játszanak velünk.
2012. jún. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ja, ráadásul még csak 17 hetes vagyok, mégis álmodtam már olyat, hogy megcsászároztak, aztán pedig azt, hogy elvetéltem...

Ezek csak álmok.

2012. jún. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne ijedj meg. Én többször álmodtam fogakkal, sosem történt semmi baj. Ez csak egy nagy butaság. A babáddal minden rendben! :)
2012. jún. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem vagyok babonás, így gőzöm sincs, mi rosszat jelenthetnének a fogak egy álomban.

Amúgy meg bár nagyon ritka, de előfordul, hogy fogakkal születik egy baba, de ez sem jelent semmi gondot.

2012. jún. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
huhh köszönöm nektek,megprobálok tullépni ezen.
2012. jún. 25. 09:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Fogakkal álmodni azt jelenti, hogy változást szeretnél az életedben. Semmi drámai nincs benne.:)
2012. jún. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!