Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez buta kérdés? Többi lent

Ez buta kérdés? Többi lent

Figyelt kérdés

Eléggé hülyén érzem magam amiért felteszem ezt a kérdést, de kíváncsi vagyok! A baba kilökheti a nyákdugót? (tudom, hogy az csak a tágulással távozik)Ha véletlen annyira erőteljes a mozgása, hogy elkezd tágulni a kismama, kilökheti a nyákdugót? Mert ugyanis az én babám feje nagyon lent van és néha olyanokat mozgolódik, hogy úgy érzem mindjárt jön valami...

37 heteske :)


2012. márc. 29. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem nem lökheti ki mivel még köztük van a burok és a magzatvíz is. amit érzel hogy mindjárt jön valami max vizelet lehet mert a húgyhólyagot nyomhatja a baba.Nekem amikor megrepedt a burok és elkezdett folyni a magzatvíz akkor határozottan úgy éreztem hogy a babám rúgta ki:)
2012. márc. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

:)

nem buta kéréd, csak másképp képzeld el.


a nyákdugó nem is mindenkinél létezik. de általában ritkább hogy valami dugóhoz hasonló nyákos dolog legyen, inkább egy sürübb, akár véresebb folyás ez nagy esetben.

Nálam ilyen annyira nem volt, mert folyásom volt végig, nem is kevés.


Nekem is nyomta a lányom nagyon a méhszájat, olyan volt mintha a tampont rosszul raktam volna fel.

2012. márc. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
fú most nagyon nagyon be van indulva, az előbb pattant valami, és azt vártam jön a magzatvíz, de semmi...
2012. márc. 29. 14:42
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Elég erős front van, szerintem azért ilyen kis aktív :) Az enyém is tombol!!


36 hkm

2012. márc. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!