Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 Hetes vagyok, és sajnos nem...

KicsiiAníí kérdése:

8 Hetes vagyok, és sajnos nem tudtam elmenni orvoshoz csak a következő héten. Nagyon sok vizsgálatot mulasztottam el? Ha igen miket? Ugye ettől nem lesz baja a babának?

Figyelt kérdés

2012. jún. 25. 14:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Még nem vagy lemaradva semmiről sem!Nyugalom!24 hkm
2012. jún. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs semmi probléma, akkor még ráérsz menni, a 12. héttől lesznek a fontosabb vizsgálatok. Modnjuk addigra jó lenne ha meglenne a kiskönyved, amiért a védőnőhöz kell menni, miután az orvos megállapítja a terhességet.
2012. jún. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm , most megkönnyebbültem , anyukámmal ijeneket nem lehet megbeszélni sajnos.

Hát ugymond semmi panaszom nincsen csak görcsöl görcsölget nagyonritkán a hasam , de kb egy hete nagyon rosszabb volt.

de utána néztem és azt irták hogy a méhen tágul ki ezért fáj.

Meg egy nagyon kicsi fehér folyáshoz hasoonlót tapasztaltam a wc papironn. =(

2012. jún. 25. 14:29
 4/9 A kérdező kommentje:
1. Válaszoló . Jó egészséget és babavárást kívánok ^^ =)
2012. jún. 25. 14:32
 5/9 anonim ***** válasza:
Az mind normális egész a 20. hétig kb. a görcsölgetés.A folyás meg egész végig!Én vagyok az első és köszönöm,neked is viszont boldog babavárást!!!
2012. jún. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönööm ^^ =)
2012. jún. 25. 14:45
 7/9 anonim ***** válasza:
Én 12 hetesen voltam elöször és nem azért mert nem akartam elmenni,hanem mert nem tudtam hogy terhes vagyok... elmaradt menzi mindig volt,mert pcos beteg vtam és 4 havonta jött meg,jele a terhességnek nem volt. Akkor kezdödtek ( 12 hetesen ) a vizsgálatok,ugyhogy nem baj egyáltalán.
2012. jún. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én 10 hetesen kaptam meg a beutalókat, 13 hetesen megyek uhra, addigra mindent elintézek és a héten meglesz a kiskönyvem is :) most csak vérvétel, AKG, fogászat, védőnő és házidoki vár rád, nem sok, ki lehet bírni :)


sok boldogságot és gratulálok


12 hkm

2012. jún. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm Szépen a kommenteket.

Mindenkinek szép babavárást =)

2012. jún. 25. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!