Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányszor végez hüvelyi vizsgál...

Hányszor végez hüvelyi vizsgálatot az orvos a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
20 hetes vagyok, a 8.héten vizsgált meg,azóta semmi. megkérdezi jól vagyok-e és kész. nem bánom h nem pioszkál,de már aggódom h meg kéne néznie minden oké e bent. sztetek ha legközelebb megyek-2 hét mulva-szóljak neki h nézzen meg?
2012. jún. 4. 16:32
 1/10 anonim ***** válasza:

Én 28 hetes vagyok de még nem vizsgált meg, csak mikor megállapította a terhességet (6 hetesen)

Én nem is akarom addig amíg nem indokolt, annyit mondott a dokim minnél később annál jobb.

2012. jún. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Gondolom ez orvosfüggő. Nekem az előéletem (nehezen sikerült + lombik), meg, hogy ikreket várok, mindig nézi a méhszájat.

Szólj neki nyugodtan!

2012. jún. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A terhesség megállapításakor vizsgált meg és a vége felé mikor nst-kre jártam. Akkor már nézte a méhszájat. Kétszer szültem, mindig így volt.
2012. jún. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi :) tudom h ha baj lenne lenne tünete,de mégis félek.. szólok legközelebb
2012. jún. 4. 16:44
 5/10 A kérdező kommentje:
off de: ti is türelmetlenek vagytok? én úgy érzem örökkévalóság még ez a 20 hét..
2012. jún. 4. 16:45
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálam minden hónapban, mikor megjelentem a tanácsadáson. Mindkét terhességemnél, kül. orvosok.
2012. jún. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Elvileg minden vizsgálatkor meg kellene néznie.


Èn külföldön élek itt a kiskönyvben külön rublika van a éhszájról ahova be kell írni hogy milyen állapotban van.


Szerintem fontos tudni hogy egy 20 hetes kismamának kezde nyilni vagy sem a méhszája, mert ha pl elkezd nyilni vagy nem feszes már akkor szigoru fekvés kellene.


Nekem mindegyik gyereknél 4 hetente nézték majd 2 hetente. Elsönél 30 hetesen már 3 centire tágulva voltam, rögtön magnézium és pihenés lett belöle.


Itt sokszor van ilyen kérdés, és nem értem miért nem csinálják ezt meg otthon sok orvos? több gumikesztyü fogy, vagy nem szeretnek ilyet csinálni?

2012. jún. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Engem a magándoki mindig megvizsgált, 4 hetente. Így éreztem magam biztonságban.
2012. jún. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Négy hetente jártam, már hetente, mert 4 hetem van hátra. Külön dokim van, minden alkalommal megvizsgált.
2012. jún. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 sumergo ***** válasza:
Az én dokim minden alkalommal nézte, be is írta a kiskönyvbe az értékeket.
2012. jún. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!