Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől titulálják az Nst...

Mitől titulálják az Nst vizsgálatot rossznak? Ha keveset mozog a baba?

Figyelt kérdés

Eddig akárhányszor voltam csak azt mondták hogy jó...

38hkm


2012. jún. 21. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha a szívverése 120 alá, vagy 160 fölé megy, ha nem szabályos a szívverése, ha keveset mozog nem baj, ha alszik, akkor úgy is felkeltik!

38 hkm

2012. jún. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A baba pulzusát: nézik a méhösszehúzódáskor illetve amikor mozog akkor jó, ha felemelkedik, nekem úgy mondták, hogy nálunk 130-140 körül van a normál tartomány, amikor mozog, szépen felugrik 160-ra. Az sem jó, ha ennél magasabb, és az sem, ha alacsonyabb. Nekem annyit írnak be ilyenkor, hogy aktív-reaktív az nst. Persze ehhez az is kell, hogy kellően mozogjon a vizsgálat alatt.

38 hetes kismama

2012. jún. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az a rossz ha magzatmozgás alatt leesik a szívverése és ez többször is előfordul egy diagrammon belül, mivel akkor valszín a nyakán a köldökzsinór .
2012. jún. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:-)
2012. jún. 21. 22:16
 5/5 anonim ***** válasza:

Decelerál, ha rossz, azaz magzatmozgáskor leesik a szívhang. Ez a fő mutató, ezenkívül gyakorlott (és odafigyelő) fül meghallja benne az extrasystolékat, az aritmiát is.


Nálunk decelerált, sürgősségi császár volt, 4x volt a nyakán a zsinór. (5 perccel azelőtt a flowmetria tökéletes lett).

2012. jún. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!