Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hisztek az álmokban? Megnyugta...

Hisztek az álmokban? Megnyugtatnátok?

Figyelt kérdés
éjjel azt álmodtam, hogy nagy hassal festem a konyhát és közben bevéreztem. Ma vagyok 19 hetes. A lényeg, hogy úgy tudom festéssel álmodni halált jelent. nagyon félek!! Volt valakinek hasonló álma? Ugye nem lett semmi baj? Nyugtassatok meg légyszi! Ugye nem lesz semmi baja a babáimnak?
2012. jún. 26. 07:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ne viccelj már, ugye ezt nem gondolod komolyan?

Dehogy lesz a babáidnak baja, nyilván foglakoztat a dolog, hogy megfelelő körülményeket teremts a piciknek, ezért álmodtál festést. Ilyen butaságokat nem szabad bemagyarázni, hogy mit jelent a festés!

2012. jún. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Az álmok szinte soha nem úgy sülnek el mint ahogy le vannak írva!Nyugodj meg,nem lesz semmi baja senkinek!Ez csak egy rossz álom volt!24 hkm
2012. jún. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%

HA nem törnéd a fejed ilyen hülyeségeken, akkor a babádnak sokkal jobban indulna az élete. Ugyanis azzal, hogy (feleslegesen) idegesited, stresszeled magad, a babát IS stresszeled, ami nem tesz jót neki.

Inkább foglald el magad értelmesen, és ne álmokban higyj meg hasonló hülyeségekben.

Remélhetöleg a gyereknek késöbb nem ilyen eszement dolgokat fogsz bemagyarázni, mert akkor garantáltan tönkreteszed az életét.

2012. jún. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszoló tele van tapintattal!

Egy aggódó kismama tele van félelmekkel!


Nem kell,hogy az álmok jelentésén törd a fejed,én is festettem álmomban a kiságyat,a kislányom épen és egészségesen született a 41.hétre:)

2012. jún. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a megnyugtató válaszokat!! :) Remélem tényleg nincs jelentősége! Hármas válaszolónak üzenem, hogy attól hogy Te nem hiszel valamiben még nem biztos, hogy hülyeség! Én azért aggódom, mert januárban fogfájással álmodtam (szintén közeli hozzátartozó halálát jelenti)és másnap meghalt autó balesetben a 24 éves unoka öcsém, februárban a legjobb barátom, márciusban a Keresztanyukám apja és 3 fogamat húzták ki álmomban. lehet hogy véletlen, de azóta igen is félek! Nem igazán szeretném ha bejönne még egyszer!! elég rossz volt átélni!! Kívánom h soha ne tapasztald meg!!! Négyes válaszoló, neked nagyon köszönöm! Megnyugtat h Te is álmodtál hasonlót, de nem lett baj!!! Mindenkinek jó egészséget kívánok!!
2012. jún. 26. 08:12
 6/15 anonim ***** válasza:

én mindig festek álmomban, fogászat előtt pedig mindig foghúzásról álmodom, mert félek a fogorvostól :S soha semmi baj nem történt, ne idegeskedj :)

a fejedben készülsz a picur fogadására és az vetített ki egy jövőképet :) semmi baj nem lesz a pocaklakóval meg senkivel sem :)

2012. jún. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hát igen, egy hete vettük meg a festéket, mert egy hónap múlva lesz a férjem szabin és kifesti a lakást a babák érkezésére, lehet h azért álmodtam ezt, csak hát kicsit megijedtem! Köszönöm a nyugtató szavakat! :)
2012. jún. 26. 10:39
 8/15 anonim ***** válasza:
Én tavaly nyulakkal álmodtam és az álmoskönyvben az állt (Krúdy) hogy terhes asszonynak veszedelem.A baba nem maradt meg :( Most megint terhes vagyok és állandóan azon paráztam hogy nehogy nyuszi legyen az álmomban,erre tessék! De! Érzem,hogy most csak azért volt az álmomban mert túlságosan sokat gondoltam erre! Nem szabad mert akkor meg azért álmodsz azzal úgyhogy nyugodj meg te is kérlek és akkor nem lesz semmi baj :)
2012. jún. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én hiszek az álmokban, de nem úgy szoktam megfejteni őket, hogy kiragadok egy eseményt belőle, és azt boncolgatom, hanem az egész álmot együttvéve próbálom megfejteni. Amúgy meg nem tudom honnan vetted, hogy festéssel álmodni halált jelent! Ez biztos valami babona, mert az álmoskönyvben nem ez van!

"Ha Te festesz be valakit vagy valamit: odafordulás, szeretetigény; gondoskodás, amivel magadhoz akarsz láncolni valakit."

"Festeni. Igazán szeretnek. Festő: hosszú öregség."

Szóval mielőtt még bepánikolnál a többi álmodtól, javaslom előbb nézd meg a szimbólumok jelentését, és minél több ilyen szimbólumot találsz az álmodban, annál részletesebb lesz a megfejtése az álmodnak. Nem szabad csak egyet-egyet alapul venni!

Nyugi!!!!!

2012. jún. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a nyugtatást! Az az igazság, hogy mostanában nem nézek álmos könyvet, csak néhány alap dolgot tudok, hogy mit jelent azokkal álmodni. igazából akárkit kérdezek, (ismerősök) mindenki azt mondja h festéssel és foggal álmodni közeli hozzátartozó halálát jelenti....egyébként ha a googlebe beírom, minden oldal mást és mást ír! Tehát én már nem tudom mit higgyek! Legjobb lenne valahogy kitörölni ezt a tudatomból most! :)
2012. jún. 26. 12:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!