Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Borzasztó ideges lettem!...

Borzasztó ideges lettem! megnyugtatnátok?

Figyelt kérdés

nem szedhetek trombózis miatt fogamzásgátlót, ezért pharmatex tablettával védekeztünk előírásnak megfelelően, és most tudtam meg hogy TERHES vagyok..1 hónapja védekeztünk csak ezzel és tessék!

teljesen kiakadtunk...nem terveztük ezt a babát,persze megtartjuk de azért eléggé paffá lettem hogy ennyire nem megbízható ez a tabi?

fél órát is vártunk az előírt 10 percnél biztos ami biztos utána nem fürödtem semmi sem..

és akkor most meg kiderül hogy baba van..

legszivesebben sírnék..



2012. febr. 8. 15:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
41%

Lehet, nem én látom jól, de ha sírni tudnál a tudattól, hogy babád lesz, miért tartod meg?


Hány évesek vagytok?

2012. febr. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

25 éves vagyok, és még jó hogy megtartjuk, házasok vagyunk de nem tervezett baba volt,..

és azért sírnék mert ez a tabletta egy gané semmire való!

de kössz hogy a kérdésre válaszoltál......

2012. febr. 8. 15:28
 3/17 anonim ***** válasza:
88%

Igen a pharmatex nagyon megbízhatatlan, kb. 5-20 a pearl indexe, ami azt jelenti, hogy 100 nőből 5-20 esik teherbe ha így védekezik.

Sajna nálad ez a 20% 100%-ot jelent.

Nyugi, lesz egy csodálatos babád, ennél rosszabb is történhetett volna.

MAjd legközelebb mással védekeztek.

2012. febr. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%
mi pharmatex kúpot használtunk két terhességem között és nekünk bevállt. biztos mindent ugy csináltál ahogy le volt írva? amugy meg fogamzásgátló mellett is estek már teherbe nem feltétlenül a tabletta nem jó. nem lehet, hogy még elötte estél teherbe?
2012. febr. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
sajnos már a fogamzásgátló sem megbízható.és akkor már valószínűleg ez sem.a spirált nem akartátok?vagy azt se lehet?
2012. febr. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%
Van 9 hónapod, hogy felkészülj életed legszebb szakaszára, hidd el, amikor a kezedben lesz eszedbe se fog többé jutni, hogy nem akartad ezt a babát!
2012. febr. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Valoszinu, hogy mem ez lesz a legmgnyugtatobb, amit irok, de valamikor el kell kezdeni szülönek lenni.

A tréfát félre téve, nekem is volt egy nem várt terhességem. Eszembe se jutott, hogy elvetrssem. Eleinte fura volt a gondolat, meg hogy most hogyan tovább (sosem felejtem azokat az érzéseket). Aztán teljesen bele éltem magam, hogy babám lesz. Kezdtem élvezni a dolgot. Aztán a 12. heti ultrahangon egy nem élö embriot láttak. Nagyon magam alatt voltam. Ez a hir iszonyuan megviselt. Két évre rá sikerult ismét therbe esni, azota 3 és fél éves a fiam, és most várjuk a tesot. Közben volt egy vetélésem is.

Érdekes volt a nem várt terhesség, mert utána csak azért is gyereket szerettem volna.

2012. febr. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Hát, el fog tartani néhány hétig, mire feldolgozod, ha nagyon szorongsz, és esetleg aludni sem tudsz (ahogy én voltam az 1. terhességem elején, pedig mi terveztük) javaslom a homeopátiás Sedstif PC alkalmazását, azt terhesen is szedheted. Egyébként nézd a jó oldalát: azon ritka párok közé tartoztok, akiknek nem kellett rágörcsölni a babaprojektre, igazi szerelemgyereketek lesz!;)
2012. febr. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Igen, a pharmatex sajnos ilyen. Vagy bejon, vagy nem.

Lehet hasznalni, de celszeru ugy, hogyha nagyon pontos a ciklusod, tudod, hogy mikor lesz peteeresed, vagy megerzed a peteeres, akkor elotte/utan harom napig nem szexelni, vagy ovszerrel es a ciklus tobbi reszen hasznalni pharmatexet.

Nekem eleve a dokim mondta igy, hogy probalkozzunk ezzel, ha akarom, de igy csinaljuk, ha meg nem igy csinaljuk, akkor viszont ne bizzak meg benne 100%-osan, mert szinte olyan a megbizhatosaga, mint a megszakitasos modszernek.


Sajnalom, de biztosan hamar megnyugszo es tudod majd elvezni a babavarast.

(Amugy van ettol durvabb is, a noveremem ovszert hasznaltak eveken keresztul, 3. baba utan egyszer eszrevettek, hogy kilyukadt, masnap reggel ment is a nogyogyaszatra, iratott fel esemeny utanit es be is vette. De nem hozta meg az esemenyutani a mensijet, semmi nem tortent, 2 het mulva lett egy pozitiv tesztje. Szoval naluk a gyerek abszolut jonni akart. Lehet, hogy nalatok is ennyire! :))

2012. febr. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

persze hogy úgy csináltunk mindent,

mindent a leírás szerint, kivártuk a 10 perceket, minden aktusnál újat helyeztem fel, nem fürödtem, mindent betartottunk..

hát mostmár édes mindegy..

már most az aggaszt hogy nehogy a gyógyszer miatt vmi baja legyen a babának

2012. febr. 8. 15:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!