Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utalhat az valamire, hogy...

Utalhat az valamire, hogy leginkább bal oldalon nyomja ki magát a picurkám?

Figyelt kérdés

Mármint arra gondolok, hogy lehet-e probléma ez. 10-ből 8 alkalommal a bal oldalon puklisodik ki a hasam.

Lehet-e ennek az az oka, hogy leginkább a bal oldalamon alszom? jobbon nem tudok sajnos huzamosabb ideig egészségügyi problémák miatt.


2009. júl. 7. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Na én a te ellentéted vagyok:-)))Az én manóm a jobb oldalamat kedveli.És nemtudom hogy miért.Most hogy írod talán én is mintha a jobb oldalamon aludnék többet,de azért elég sűrűn forgok úgyhogy nemhiszem.Erre a konkrét választ sajnos nemtudom:-(Hány hetes vagy?Esetleg tudod már hogy fiú vagy lány lesz?Mert az enyém fiú.CSak ilyen kis babona féleségre gondoltam azért kérdezem.

üdv. 21 hetes km.

2009. júl. 8. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem mindíg azon az oldalt van a kis drágám amelyik oldalt fekszik a férjem, elég fura de így van, mikor tv-zünk általában a bal oldalomon fekszik és oda bújik a kislányunk is, este alvásnál a jobb oldalam felől fekszik a férjem és a kislányom is oda bújik, már most rajonganak egymásért apa és lánya,

esetleg nem lehet nálatok is ez a helyzet,

35 hetes kismama:)

2009. júl. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem amióta kinyomja magát, mindíg a jobb oldalon lesz egy nagy pukli (a popója vagy a háta mert elvileg fejvégű) de a bal oldalon szokta a kis lábát vagy kezét kinyomkodni. :)

Szerintem ez nem jelent egyáltalán problémát.

Boldog babavárást!

27 hetes kismami

2009. júl. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kedves Első!

26 hetes vagyok és ha minden igaz kisfiú lesz nekem is:)

Kedves Második!

Hát nem tudom, elvileg mindig a bal oldalon van a férjem, így lehet, hogy Ő is azért bújik :D

Na, de azért megnyugtató, hogy nem vagyok egyedül.

Boldog babavárást Nektek!

2009. júl. 8. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!