Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség lehet szakítópróba?

A terhesség lehet szakítópróba?

Figyelt kérdés
Második babánkat várom. Igen csak úgy érzem hogy megromlott a kapcsolatunk. Nagyon sok minden zavar a férjemmel kapcsolatban. Ráadásul külföldön dolgozik és így alapból változik ő is én is. Csak most nekem még a hormonok megfejelik mindezt! pl: tudja nagyon jól h utálom h beleeszik a közös tálba, csakazértis csinálja, büfög, csúnyán beszél, nem foglalkozik a gyerekkel ha egy légtérben vagyunk se. Nem törődik azzal hogy vannak dolgok amik veszélyesek lehetnek a gyerekre, nem érdekli hogy én mit szeretnék csak az van amit ő akar. Fog ez változni? Mit tegyek? Tudom h én is türelmetlenebb vagyok, de nem tudom mit tegyek!
2012. jún. 26. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
A második gyerekét várod, csak volt időd kiismerni...
2012. jún. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez érdekes, alig van otthon mivel külföldön dolgozik, de ha otthon van, is zavarnak a dolgai.

Az ember szereti magát otthon elengedni, büffenteni, bele enni a fazékba.

Ezeket dolgokat már akkor tudtad gondolom mielőtt össze jött az első gyerek, és ha eddig nem változtatott, eztán sem fog.

Ha szóvátetted neki, és ezek után is csinálja, akkor nem tudsz mit tenni, ez van, megszoksz, vagy megszöksz.

Azért valami csak van még köztetek, ha össze hoztátok a második babát!

2012. jún. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Ahol sovány a szeretet ott kövérek a hibák."


"Lehet rátok férne egy tatarozás"?


Nézz utánna hogyan tudnád a házasságotokat szebbé, jobbá tenni!


17 éve házas 4 gyerekes anyuka.

2012. jún. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
44%

Változni akkor fog, ha tesztek érte mindketten, ha ugyanazt és ugyanúgy csináljátok, mitől változna?

De akkor minek kellett a második baba?

2012. jún. 27. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szeretem a férjem és közösen döntöttünk hogy szeretnénk még egy babát! Eszembe sincs válni vagy megfutamodni a gondok elől. Csupán nem tudom hogy kezdjek neki. Mert tudom hogy a nagy távolság se tesz sok jót és ez a várandósságom is sokkal jobban megvisel mint az előző. Majd igyekszem változtatni én is meg remélem hogy ő is!
2012. jún. 27. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!