Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak, hogy tudjak...

Mit csináljak, hogy tudjak enni? Van valami tippetek?

Figyelt kérdés

Ez valami szörnyű.. Már második napja szenvedek. Éhes vagyok, megjelenik a jólismert "éhenhalok" érzés rövid időn belül, kb 10 liter gyomorsavval, amitől meg hányingerem van és nem tudok enni. Tehát éhesen van hányingerem. :D Remekjó. Eddig kb a tej meg a kakaó segít. Megiszom, és ma pl gyorsan lenyomtam egy szelet pizzát, amig nem volt olyan nagy hányingerem a tej megivása után. Van valami tippetek, mit csináljak?

6+3hkm


2012. jún. 26. 22:07
 1/2 anonim ***** válasza:

hmmm...jó tipp?várj:)idővel elmúlik:)

én is pont így voltam, sokszor még kisfiamat is nehéz volt megetetni, vagy vacsit csinálni neki olyan rosszul voltam a kajáktól,szagoktól.

Most 14+4 hetes vagyok és pár hete már jobb a helyzet.

szóval kitartást:)

2012. jún. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én azt tudom ajánlani, hogy igyál Salvus vizet. Nem a legfinomabb (kicsit sós) de kilehet bírni és hatásos Rá egy 10-15percre nekem mindig elmúlt a gyomorégés. A gyógyszertárban vettem nem is vészes az ára és nem gyógyszer!

Üdv 25hkm

2012. jún. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!