Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha medencefekvésű a baba a 19...

Ha medencefekvésű a baba a 19 héten és sima 2d-s uh-on nem tudták megmondani a nemét, akkor pár nap múlva 4d-n meg tudják?

Figyelt kérdés
2012. máj. 21. 20:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha megmutatja, hogy mije van akkor igen, de ha takargatja magát akkor akár a végéig meglepi marad.
2012. máj. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És ez változhat pár nap alatt? Vagy nagy valószínűséggel végig takarja magát?
2012. máj. 21. 20:34
 3/10 anonim ***** válasza:
Most még össze-vissza tud mocorogni. Akár pár óra alatt is változhat, nem hogy pár nap. Szóval lehet, hogy már meg tudják mondani, de én a helyedben még kicsit várnák a 4d-vel, kb. 25 hét körül sokkal szebben látszik már a baba, mint most 19-20 hetesen.
2012. máj. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Szeretnénk látni akkor is amikor még egészében rajta van a monitoron. Amikor még belefér.

Mennénk később is, amikor már csak a kis pofija látszik. :)

2012. máj. 22. 08:04
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát ha máskor nem akkor majd egy következő uh-on megmondják a nemét. Egyébként igen, ebben a korban még össze vissza mocoroghatnak. Az elő gyerekem mondjuk végig medence fekvésű volt, de a 2. még a 38. héten is megfordult.
2012. máj. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Sima rendelésen nem mondják meg. Azt mondta az uh-os, hogy őt ez nem érdekli, menjek 4d-re.
2012. máj. 22. 14:11
 7/10 anonim ***** válasza:

A 3-as válaszoló vagyok. Nálam is így volt, ezért mi is elmentünk a következő héten 4d-re. Mondjuk nem csak a neme miatt, hanem megnyugtatásképpen is, mert az a 2 perces futószalagos ultrahangozás nem elégített ki, ráadásul semmit nem láttam, mert még a monitort is derogált neki felém fordítani. A 12 hetest is az a doki csinálta, úgyhogy előtte kb. 8 hetes "paca" korában láttam, és már nagyon kíváncsi is voltam rá.

Ezért én megértem, hogy menni akarsz, csak azért ajánlottam, hogy még picit várj, mert mi is akkor voltunk, meg aztán elmentünk a 26. héten is, és az utóbbi azért sokkal élvezetesebb volt. Persze nem mondom, hogy nem érte meg elmenni a korábbira, mert legalább alaposabban átnézték, ez megnyugtatott, és még a nemét is megtudtuk, de jó képeket nem nagyon sikerült még csinálni, nehezen volt kivehető, nem látszott még olyan szépen mint a későbbi alkalommal. De akkor végül is nálad nem is az van, hogy nem tudták megmondani, hanem nem is akarták. Szóval szerintem majdnem 100%, hogy meg tudják mondani a nemét. Majd írsz ha voltál?

2012. máj. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Pénteken megyünk. Majd megírom mi lett (ha látszik).


Nekem se mutatta meg még a monitort sem. Egy kicsit csalódtam. De ez a magyar egészségügy. Megyünk fizetősre (amíg tehetjük).


Majd írok pénteken vagy szombaton.

2012. máj. 23. 09:58
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia én a 18, héten voltam genetikai UH-n, ott nem mutatta magát, egy héttel később azt mondta a doki 2D-n hogy kislány. Aztán két hét múlva kiderült hogy kisfiú. :-) Szóval bármelyik percben megfordulhat úgy, hogy lehessen látni.

Boldog Babavárást! :-)

28 hkm

2012. máj. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Fiú lett!
2012. máj. 27. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!