Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetes terhesen sok az 5...

26 hetes terhesen sok az 5 kilo plusz? Vekony testalkatu vagyok.

Figyelt kérdés
2008. ápr. 30. 12:40
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem 16 hetesen van ennyi. szerintem nem sok nálad
2008. ápr. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
dehogy sok.én is vékony alkatu vagyok,amikor terhes voltam rajtam is alig lätszott a plusz kilo,pocira hiztam majdne midnent,terhesség végéRe plusz 13 volt,és azt mondtäk uristen ez keves,milyen jol tartom magam:D:D.tehät böven jo az 5 kilo.kisfiam most 6 honapos
2008. ápr. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia!Nem,nem sok sőt nagyon ügyes vagy, hogy nem híztál el hirtelen és vettél magadra 20 kilót.Az utolsó 1-2 hónapban fogsz a legtöbbet hízni.Minden szépet!39 hetes kismami
2008. ápr. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Tóth Tímea Judit ***** válasza:
Én most 29.hetes vagyok és 6.4kg híztam idáig.Szerintem abszolút nem sok az 5kg.A lényeg hogy egyél minden ami jólesik.Boldog babavárást!
2008. ápr. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem sok,miért ugy látod magad??Szerintem meg sem látszik nagyon,csak a pocidon.Jo babavárást!
2008. ápr. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 20 hetes vagyok, és én is soknak tartom a 4 kgt, igaz nem látszik, csak én látom egyedül.De hát majd leadjuk szülés után.
2008. ápr. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Erre muszály írnom.Mi van veletek?Jaj sok a 5kg...? Úristen,ez csak nyavajgás......Mit vártok?Hogy nem híztok egy dekát se?Ha 15nél járnátok,akkor már megérteném a kérdést!!Gondolom a doki se meg a védőnő se moondta,hogy sok.Akkor???
2008. ápr. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval! Ha 15-20 kg plusznál járnál megéerteném, hogy ilyen kérdést teszel fel! De 5 kilós hízásnál 26 hetesen?
2008. ápr. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!