Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes vagyok. a dokim...

10 hetes vagyok. a dokim kéthetente hív vissza uh-ra, viszont terhesgondozáson csak egyszer voltam, oda nem rendelt vissza. ennek ellenére el kell mennem a védőnőhőz ellenőrzésre, vagy mindig csak gondozás előtt?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 30. 12:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért csinál 2 hetetnte uhot? Valmai baj van? Normál esetben csak 12, 18, 26, 32 és 36 hetesen kellene.

Ez megfelel gondozásnak is, a lényeg, hogy bélyegezzen a könyvedbe, és legalább 4 pecsét legyen benne a dokidtől és védőnődtől is, megírja a beutalóidat a laborba, és 2X vegyen kenetet.

A védőnőhöz akkor kell menned, mikor a védőnő visszahív. Kb havonta.

2008. ápr. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nekem is ijesztő volt, de azt mondták, hogy túlgondoskodás "áldozata" lettem. a védőnő nem hívott vissza. akkor megvárom a következő uh-ot, ami 3 hét múlva lesz, és utána elmegyek a védőnőhöz. köszi a választ!
2008. ápr. 30. 13:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia

En havonta megyek dokihoz,es van mindig uh is,aminek orulok,mert legalabb latom a picikenket,h mit muvel a pocakomban.

Biztos,h semmi gond nincs,de azert kerdezd meg,h nem e tul sok ilyen gyakran az uh,de En azt olvastam,h egyaltalan nem karos a babara.

A vedononel kb 9-10 hetesen voltam aztan 2 honap mulva kelett visszamennem,aztan utana mar havonta ad idopontot,elvileg amikor ott voltal meg kellett volna beszelnetek,h legkozelebb mikor talalkoztok,de komolyan mondom,h az En vedonom is azt kerdezte,h szeretnek e menni,es erre mondtam neki,h ugy tudom kotelezo,foleg,h szeretned az anyasagi segelyt akkor 4 pecsetnek kell lenni a kiskonyvedbe.

Nagyon boldog babavarast kivanok

22 hetes kismama

2008. ápr. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!