Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye nem baj, ha eldicsekszem?

Ugye nem baj, ha eldicsekszem?

Figyelt kérdés
Tegnap hajnalban megszuletett elsö kisbabánk, aki teljesen egészséges. Végtelenul boldog vagyok. Amióta terhes lettem szinte minden nap látogattam az oldalt, rengeteg hasznos tanácsot és ötletet kaptam. Ezúton szeretném mindenkinek megköszönni! Olyan rövid vajúdást ( 3 óra ) és olyan könnyű szulést kívánok mindenkinek, mint amilyen nekem volt!
2009. júl. 8. 08:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Szívből gratulálok,nagyon jó egészséget kívánok Mindannyiótoknak:)

A paramétereket is megosztanád velünk?név,súly....

2009. júl. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok! További boldog babaéveket Nektek!

4 gyerekes anyuka

2009. júl. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Így ismeretlenül is SZÍVBŐL GRATULÁLOK! :) nagyon jó egészséget, kitartást, örömöt kívánok Neked a Picihez!


Egy "sorstárs" :) (már csak 3 hét....)

2009. júl. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Gratula! Nagyon szerencsés vagy, 3 óra???!!!! Valamivel segítetted a vajúdást? Minden jót nektek!
2009. júl. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Gratulálok, nagyon sok boldogságot, erőt , egészséget kívánok nektek, remélem nekem is ilyen gyors szülésem lesz, ha nem gond megkérdezhetem szedtél valami homoterápiás bogyót, vagy málnalevél teát, vagy csak egyszerűen enyyire szerncsés vagy?

Minden jót,

35 hetes kismama:)

2009. júl. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Gratulálok!!!

Nyugodtan dicsekedj csak, annál nincs gyönyörűbb dolog a világon, amikor megszületik egy kis élet egészségesen. Szerintem ez az élet legszebb csoája. Bocs, ha kicsit csöpögős voltam.

2009. júl. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
gratula! Nem linkeled be pár kérdésedet, hogy tudjunk beazonosítani?
2009. júl. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Gratulálok.Jó egészséget mindkettőtöknek!

Boldog babázást:)

2009. júl. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Tiszta szívből gratulálok. Boldog babaéveket, jó egészséget kívánok nektek:):):):)
2009. júl. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Máté lett a kis lurkó. 3450 gramm 51 cm. Érdeklődő, aktív kicsi baba. Sokat van ébren, nézelődik, játszik a kis kezeivel. Néha ok nélkul sír, akkor tiszta a pelus, nem éhes csak sír.

Málnalevél teát ittam, nem tudom ennek köszönhető volt e.

Bár nekem az egész terhességem tunetmentes volt. Még a végén sem volt kulönösebb bajom, jóslóim sem voltak. 40+5 napra jött amugy. Este éreztem enyhe görcsöket, amik éjfélre 4-5 percenként jelentkeztek. Nem hittem hogy ez már az hiszen alig fájt. Lezuhanyoztam meleg vízzel, nem mult el. Bementunk a korházban, akkor már teljesen nyitott voltam, burkot repesztettek, fél 2 körul. Onnantól viszont nem kertelek nagyon fájt. Az a 3 óra nagyon durva volt, ugyhogy minden tiszteletem azoké akik 8-10 órát vajúdnak. Nekem 3 óra után fél 5 kor 3 tolásra kinnt volt a drága. Teljesen egészséges, izgága bőgőmasina. Negyed órán keresztul meg sem állt, ugy sírt.

2009. júl. 8. 08:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!