Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Július elejére váró kismamák,...

Július elejére váró kismamák, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Én júli 11.re vagyok kiirva,már nagyon várjuk az érkezését a csöppségnek!Viszonylag jol vagyok,bár éjjel hánytam,és gyomorfájással szenvedtem!De ez legyen a legkevesebb:)
2012. jún. 27. 10:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia! Mi 5.-ére várjuk a kiscsajt! Szörnyű állapotok uralkodnak, nagy a várakozás! :) Nem nagyon szeretne még kibújni, pedig vannak jóslóim, de jól érzi benn magát! Már hetente 2-szer járok NST-re, szépen cseperedik! A lábam dagad csak be, de ez ezzel jár!

Kislányt vagy kisfiút vársz?! Jó egészséget nektek!

2012. jún. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nekem még jóslóm sincs!Nem tudom meddig akar még bujkálni a csöppségem:)Kislányt várok!Hol fogsz/fogtok szülni?Mi lesz a neve?
2012. jún. 27. 10:32
 3/12 anonim ***** válasza:
Kecskeméten szülök, Kornélia lesz! De már számolom vissza a napokat!
2012. jún. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

sziasztok!július 15-re vagyok kiírva!

de már kész vagyok!jóslók már minden naposak,sőt napjában többször is.láb és kézdagadás,kézzsibbadás.éjszaka félóránként pisilés,éjszakai lábfájás.gyakori nyilalások a hüvelyembe.gondolhatjátok már kész roncs vagyok.nem tudom mikor akar kijönni a kisfickónk :)

már van egy 3 éves lányom,már ő is nagyon várja a kis tesót.apa is várja,messze dolgozik de már jönne haza csak a telefont várja.illetve az egész család várja.

2012. jún. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
sziasztok! mi július 10 re vagyunk kiírva! Kisfiam lesz Győrben szülők majd!nincsenek fájásaim, és szerintem esze ágában nincs kibújni!nagyon vizesedem, és magas lett a vérnyomásom amitől fáj a fejem, és előjött a hányinger. azt olvastam valakinél így jelentkezik a szülés!szeretném ha 8.án megszületne, mert az a szerencse számunk:D
2012. jún. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

4. vagyok.

a hányinger az már nálam is előjött pár napja,délutánra jelentkezik.még nem hallottam hogy az a szülés előjele lehet.de olyan jó volna.ma is már vagy 5-ször voltal jóslóim.

2012. jún. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nekem miért nem volt még?Lehet nem is lesz?
2012. jún. 27. 15:39
 8/12 anonim ***** válasza:

4. vagyok.

a jóslókra gondolsz kedves kérdező?

ha igen ne aggódj,nekem a lányommal egyetlen egyszer volt jóslóm.most meg a kisfiammal ma már 8-nál tartok.

2012. jún. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nekem eddig egyszer fáj a pocim, de az nem josló volt! nem tudom így mikor fogok szülni!pedig már nincs sok!:)
2012. jún. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 siklodi reka válasza:
Szia. En is jul 11.re vagyok kiirva,kislanyt varok,viszonylag jol vagyok a labam kicsit megdagadva mas panaszom nincs.
2012. júl. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!