Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetes terhesen éjjel arra...

21 hetes terhesen éjjel arra kelek, hogy fáj az a lábam, amin fekszem (oldalt fekvés). Ha megfordulok, elmúlik, de a másik kezd fájni. Néha csak vádliig, máskor combig. Mi lehet a baj? Nem görcsöl, hanem nagyon fáj.

Figyelt kérdés

2012. jún. 27. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Üdv., nekem is ez van azóta,1-2 körül kezdődik, aztán hajnalra 10percenként kell forogni.

Semmi sem segít rajta.

29hetes

2012. jún. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia!


Nem kérdezted esetleg a dokit, mitől lehet? Én majd csak hetek múlva megyek hozzá. Az első gyereknél görcsölt, de csak a terhesség végén, és magnéziumtól elmúlt. De ez nem görcs...

2012. jún. 27. 11:12
 3/6 anonim ***** válasza:

De kérdeztem, ez teljesen normális. Van egy könyvem is, abban is olvastam erről, tágul a csípő, talán azért. De nem lehet kezelni, a magnézium ezen nem segít én csomót szedek, de erre nem hat.

El kell viselni-egyébként pár hete volt már ilyen kérdés, nem egyedi probléma.

Mikor már nagyon fáj én lótuszülést váltogatok v kisétálok pisilni, az segít.

2012. jún. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszi, akkor nem izgulok rajta. Én is a pisiléssel oldom meg, meg a forgással...

2012. jún. 27. 11:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne is izgulj. Én is a csillagokat látom, de minden 5. éjjelt a fáradtságtól nagyjából végig tudom aludni :-) na meg a picurkámért szívesen elviselem! És ha felébredek, akkor szoktunk játszani, sokszor akkor Ő is felébred és én simogatom, Ő meg cserébe ficánkol, szóval még jó is :-)
2012. jún. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, az enyém is felébred olyankor. Van, hogy órákig nem alszom vissza és akkor én is csak vele foglalkozom. a kislányom éjjelente mindig aludt a pocimban. Aztán olyan rossz alvó lett idekint, hogy csak na! Ő most kisfiú, és nem alszik éjjel...:):).
2012. jún. 27. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!