Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Medencevégű fekvés miatt...

Medencevégű fekvés miatt érezhetem kevésbé mozogni a babám? 27hkm

Figyelt kérdés

2012. jún. 15. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is nyugodt babám van és volt hogy alig éreztem mozogni. Most épp nem tudom hogy fekszik,de múltkor amikor medencevégű volt akkor is kb annyire éreztem mozogni,mint amikor fejvégű volt. Viszont mellső falon van megtapadva a lepény és inkább emiatt lehet.
2012. jún. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem hátsó fali, 16 hetes kora óta érzem mozogni. Viszont az elmúlt 3 hétben alig mozgott, vagy éppen nem is. Tegnap este óta nem "jelentkezett be". Azon gondolkodom bemegyek a kórházba, inkább kiabáljanak le minek mentem, de legalább megnyugodnék. :(
2012. jún. 15. 12:22
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
igazad van inkább menj be feleslegesen 100 szor mint baj legyen
2012. jún. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Menj be, drukkolok nagyon!

Azért lehet, hogy az időt sem szereti!

2012. jún. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az en babam annyit mozog, hogy mar azon kattogok, hogy mert nem alszik vagy ,mert nincs nyugton...bocs, hogy nem a kerdesre valaszoltam.
2012. jún. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
30hetes vagyok, az elozo valaszolo:)
2012. jún. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Voltam bent semmi baj. :) Lehet, hogy tényleg az idő teszi, megviselheti őt is...
2012. jún. 15. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!