Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzatvíz szivárgás?

Magzatvíz szivárgás?

Figyelt kérdés
Most 31+5 hetes vagyok. Előbb észrevettem hogy a bugyim, sőt még a nadrágom egy kicsit átázott. Első babás vagyok, így nem tudom megállapítani hogy a magzat víz, vagy csak egy bővebb folyás. Hogyan tudnám megkülönböztetni? Előre is köszönöm ha írtok!
2012. jún. 27. 12:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ph papírral. más a vizelet és más a magzatvíz phja
2012. jún. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

nem is hallottam ilyenről :/.

Az állag, a szín, ilyesmi...miben különbözik, a magzatvíz ragacsos, vagy tényleg víz vagy csak víz szerű? Jajj...kétségbe vagyok esve. Segítsetek.

2012. jún. 27. 12:34
 3/14 anonim ***** válasza:

Nekem már a második babám, még sem tudom igazán megkülönböztetni, hogy bővebb folyás-e vagy magzatvíz.

Nekem az a praktika vált be, hogy lecserélem a ruhámat és figyelem, hogy megszűnik-e. Lehet, hogy aznap még bővebb a folyásom, de általában másnap már kevesebb, vagy szinte nincs is.

De lakmuszpapírral is meg lehet állapítani, azt hallottam.

34+5hkm

2012. jún. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Átöltöztem, majd figyelem, remélem hogy nem a magzat víz szivárog, mert az még korai kissé.
2012. jún. 27. 12:43
 5/14 anonim ***** válasza:
Tegyél be a zsepit, ha az gyorsan átázik, irány az orvos!
2012. jún. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Most sokadszor írom le itt, de remélem, hasznos lesz. Éppen 31 hetesen tapasztaltam ugyanilyet. Felhívtam a szülészetet, ahová jártam (a dokim épp nem volt bent). Megnyugtattak, hogy normális a bővebb folyás, de valami azt súgta, hogy mégsem az... Irány a kórház: megvizsgáltak, s közölték magasan repedt a burok és szivárog a magzatvíz. Volt, hogy órákig semmi, aztán megint... A mai napig azt mondom, hogy életem legjobb döntése volt gyorsan orvoshoz fordulni: kaphattam antibiotikumot és tüdőérlelőt, így most már van egy egészséges kisfiam. Ha bármi kétséged van, fordulj orvoshoz, s ne otthon kísérletezz!
2012. jún. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó! Örülök, hogy jól van a babád. további jó egészséget nektek!


kérdező, hívd fel a dokit és menj el hozzá!!

2012. jún. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy írtatok, elmegyek orvoshoz, nehogy baj legyen! Majd írok!
2012. jún. 27. 13:11
 9/14 anonim ***** válasza:
várjuk!
2012. jún. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál, minden rendben van, köszönöm mindenkinek hogy írt! :)
2012. jún. 27. 17:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!