Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzatvíz szivárgás?

Magzatvíz szivárgás?

Figyelt kérdés
Most 31+5 hetes vagyok. Előbb észrevettem hogy a bugyim, sőt még a nadrágom egy kicsit átázott. Első babás vagyok, így nem tudom megállapítani hogy a magzat víz, vagy csak egy bővebb folyás. Hogyan tudnám megkülönböztetni? Előre is köszönöm ha írtok!
2012. jún. 27. 12:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy minden rendben van!

34+5hkm

2012. jún. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nagyszerű - s legalább megnyugodtál. :)
2012. jún. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a dokim azt mondta, ha nem vagyok biztos, hogy folyik vagy csak folyás akkor feküdjek le egy fehér lepedőre egy órán át és ha felkelek és tenyérnyi víz lesz alattam akkor magzatvíz, ha nem akkor folyás. Csak azért írtam le mert még van időd a szülésig és egyre erőssebb lesz a folyás ne lepődj meg!
2012. jún. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek:) Kedves utolsó, ha megint ilyen problémám lesz, akkor ki fogom próbálni:)
2012. jún. 28. 08:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!