Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen modszerrel lehet...

Milyen modszerrel lehet konnyebben megfordulni egyik oldalrol a masikra az agyban? Vannak jo kis praktikaitok?

Figyelt kérdés
36 hetes vagyok,de az esti es ejszakai forgolodas katasztrofalis,vagy amikor megyek ejjel a wc-re.Ti hogy konnyititek ezeket a mozdulatokat?
2009. júl. 8. 09:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is nehezen megy, a férjem pont tegnap este modta, viccesen, hogy olyan hangokat adok ki mint egy idős mami, met minden mozdulatnál jajgatok, pláne amikor megtalálom a kényelmes pózt és akkor jön rám a pisilés, nem tudom szerintem erre nincs praktika:)
2009. júl. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem sincs rá különösebb módszer...csak szépen lassan. Ennyi. =) Ja,meg nekem talán ugy jobb,ha nem a hátamon fordulok meg,hanem a hasamon. Fúú,ez igy értelmes? Nemtudom máshogy leirni. =)
2009. júl. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csúszósabb anyagú hálóing.....:)))
2009. júl. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is 36 hetes vagyok. Állandóan forgolódok. Alig találok valami kényelmes pózt. AMikor fordulok, néha még olyan érzésem is van, mintha fájna kicsit a pocim - talán húzódik.

Ez van.

Végülis ez legyen a legnagyobb baj.


Kitartás!

Már csak 4 hét!

2009. júl. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én csak 34 hetes vagyok, de nekem sem működik a fordulás. Pláne, hogy kb. 2 óránként felkelek, mert fáj az oldalam(nem zsibbad)aztán ha már fordulok jó lenne kijutni a wc-re is és még másszak át a férjemen. Ez egy jó kis torna.

Kitartás én is azt javaslom, nekem nincs sajnos jó módszerem.

2009. júl. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!