Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hogyan vészeli át ezt a...

Ki hogyan vészeli át ezt a 100 éves hőségrekordot kismamaként? Milyen praktikáitok vannak a hűsítésre/hűsölésre? (24 hetes kismama)

Figyelt kérdés
2010. júl. 15. 15:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%

Szia! én például megpróbálok ki se mozdulni itthonról, mert szerintem az első két lépés után rosszul lennék az utcán ebbe a melegbe, amúgy se bírom a hőséget. Itthon meg ülök a ventilátor előtt egy jó hideg vizes ronggyal törölgetem magam és így teljesen jó, nincs melegem :) na meg persze sok jégkrém :-) így egész elviselhető :)

27h km

2010. júl. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%

Hát én megmondom őszintén, ha nem muszály, nem lépek ki a lakásból!! A ventilátor éjjel nappal jár egyhuzamba, és nagyon nagy szerencsém van mert anyóssal egy telken lakunk és ő általában minden reggel megy boltba friss pékáruért, ha kell vmi az napra megvetetem vele. Nagyon mehetnékem van már de nem mozdulok ki...inkább a hűs szoba mint hogy a 40 fokba rosszul legyek!


27 hetes pocis

2010. júl. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%
Szia! Én nagyon nehezen viseltem a meleget mindig is, 28 hetesen gondolhatod... 10- töl 3- ig pihegés árnyékban, és sose hagyom otthon a porlasztós vÍzspriccelömet:)
2010. júl. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%
Én is nehezen viselem,24hetes vagyok..a vizes törölköző egyfolytában a nyakamban.Szinte minden délután alszom,nem bírnám máshogy!Nekem van 2gyerkőm már így nem nagyon tehetem,hogy nem megyek ki.De csak ha nagyon muszály!Kitartást minden pocisnak:-)))
2010. júl. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%

26 hetes vagyok, és jól vagyok :) Nem mondom, hogy nincs melegem, de nincs panaszom se, nem kell plusz fürdés, nem kell több víz, nem izzadok többet, jól alszom. Lustább vagyok, mint szoktam, de azért a kismama torna megy.

Mindezek ellenére azért nem esne rosszul, ha pár fokkal lehűlne a levegő.

2010. júl. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Hát akkor csak okosan lányok! :)

Mindenkinek kellemes babavárást és kitartást a meleghez, remélem ennél már csak hűvösebb lesz!

2010. júl. 16. 10:20
 7/15 anonim ***** válasza:
68%

Már bocsi a kérdésért,de senki se dolgozik terhesen,csak én?:(

Fodrász vagyok és fujom magamra a forro levegöt,ezt nem birom!De ha csak pihegnem kéne nekem is,azt már könnyebben elviselném:)22hetes km

2010. júl. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

De, én magam is dolgozom... Viszont nagyon óvnak a kollégák, olyannyira, hogy a főnököm 3 nap szabadságra ítélt, mondván "vegyük úgy, hogy dolgozol". :)

Egyébként szerencsémre nem kell folyamatosan állni illetve meleg levegővel dolgozni, mint mondjuk a te esetedben. :/

Csak ne terheld túl magad!

2010. júl. 16. 13:47
 9/15 anonim ***** válasza:
85%

Kedves utolsó! Hidd el nagyon szivesen cserélnék veled! Inkább dolgoznék...de sajna nem tudok...már terhességem előtt sem volt munkám mert Mo. élek!:@

Lehet kinszenvedés lenne ebbe a nagy melegbe utazni meg dolgozni, csinálni a hajakat, de inkább dolgoznék mint itthon ülnék!!


Második voltam!

2010. júl. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Igy már érthető:)Az én fönököm a párom:)ugyhogy nincs szabi:))))viszont minden nap kések:)))

És minden nap ugy érzem ez az utolsó forro nap amit el tudok viselni....de aztán valahogy mégis kibirom.Különösebben nincs gondom a terhességgel szerencsére.Az utolsó elötti

2010. júl. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!