Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes kismamák! Mennyire...

25 hetes kismamák! Mennyire sűrűn és milyen erősen érzitek egy nap a babátok mozgását? Természetesen azok válaszát is várom, akiknek nem épp 25 hetesek, de emlékeznek rá, hogy ilyenkor mennyi és milyen erősségű mozgás a 'normális'?

Figyelt kérdés
2012. jún. 27. 19:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Alig pár darab volt, nem sok.
2012. jún. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
nekem egesz nap szundikalt es mikor fekudtem le akkor kelt fel es ment korbe! nem hagyott aludni a kis huncut!
2012. jún. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nekem reggel és este volt aktív, napközben, meg éjjel szundizott.
2012. jún. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat! Nekem sem mozog túl sokat, és nem is túl nagyok a mozgások, pedig én már azt várom, hogy 'kirúgja' az oldalam, de amit egyenlőre érzek az inkább mozgás mint rúgás, kis birizgálások. Kicsit aggódom, de remélem nincs rá okom, ha más sem érzi többször. És az erőssége???
2012. jún. 27. 19:51
 5/19 anonim ***** válasza:

25+3 hetesek vagyunk ma.

Én ma amilyen lusta voltam Ő olyan eleven. Nem voltam még terhes nincs összehasonlítási alapom, de azt hiszem nagyon erősen mozog. És minden nap, van hogy legalább 10percig szinte folyamatosan.

Most már akkor is érzem a mozgását ha állok és csinálok valamit, eddig csak akkor ha nyugiba voltam.


Pont az elöbb az udvaron felhúztam Apának a pólómat, szóltam neki, oldalra fordultam és látta h a köldököm fölött akkorát rúgott h iszonyat :) Vagy nagyon eleven, vagy nagyon erős, de már mozog a 17ik héttől. Ennyire élénken a 21-től kb. Én nem bánom :)


25+3hkm

2012. jún. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok.


Most már érzem azt is mikor éjszaka vagy hajnalban fent van és mozog :)

2012. jún. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
De jó neked utolsó! Én is ezeket a pillanatokat várom. De nem nyugtattál meg, én is érzem, pl. most is, de ha apuka rátetté a kezét a hasamra, semmit nem érezne. Remélem ez nem gond. Utoljára 22 hetesen voltam uh-n, akkor mondta a doki, meg láttam is hogy egyfolytában mozgott, de én persze nem is érzetem, úgyhogy mondta hogy nem kell aggódni, mozog ő, csak én nem érzem mindig. De azóta már 3 hét eltelt, és még nem erősebb. Csak jövő héten megyek megint dokihoz
2012. jún. 27. 20:13
 8/19 anonim ***** válasza:
57%

Ne aggódj :) Én hétről hétre is észreveszek változásokat, hihetetlen :)

Alig vártam h mozogjon, aztán már komolyan egyre erősebb. Mondjuk nekünk (nem tudom miért) már a 20ik héttől kezdve APa is érzi. Akkor sem hagyja abba ha odatesszük a kezünket.

Egyik leletemen olvastam h elöl tapad a méhem, lehet h talán attól érezzük ennyire intenzíven.


De mikor elöször éreztem éjszaka (oldalamra fordultam) , szerintem nem tetszett neki, és totál az oldalamnál érezte, h rúgdos. Kicsit megíjjedtem h ráfeküdtem :D De rájöttem h ha az oldalamra fordulok akkor Ő is helyezkedik mindig :)


Nem kell aggódnod, nem egyformák a babák, ahogy mi sem. Eljön nemsokára az az idő is h kirúgja az oldalad :)


25+3hkm

2012. jún. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy te ilyen szerencsés vagy. :-) Próbálok nem parázni, de nem mindig megy. Nekem mellső fali a lepényem, illetve nem vagyok egy karcsú alkat, lehet hogy ez is számít, már induláskor sem volt lapos hasam, volt rajta felesleg.
2012. jún. 27. 20:24
 10/19 anonim ***** válasza:

Persze, hogy számít a lepény és a testalkatod! :) Nyugalom, hamarosan kirúgja az oldalad az a manó, sőt, a vége felé hidd el, lesz éjszaka, amikor arra gondolsz, fuh, bárcsak leszállna a hólyagomról! :)))


7 hetes baba anyukája

2012. jún. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!