Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miben kellene hazahozni a...

Miben kellene hazahozni a korhazbol egy juli vegen (melegben) szuletendo kisbabat?

Figyelt kérdés

Tapasztalatok? mennyire kell feloltoztetni? konkretan egy kis body eleg ra? vmi takaro,ra szukseg van? ugye nem kell polya mindenkeppen?

36 hetes kismama


2009. júl. 8. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Húsvét hétfőn szültem és csütörtökön mikor jöttünk haza elég meleg volt kb. 25-27 fok lehetett. Rugdalózót adtam rá, meg sapit és volt nálam egy kis pokrócka is, mert fújt a szél.

Ha ennél melegebb van, szerintem elég egy body zoknival, és legyen nálad pokróc, hátha kell.

2009. júl. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyire lesz akkor meleg.

Ha igazi kánikula lesz, 30 fok felett, akkor szerintem elég egy body, kiszokni, és egy textilpelussal betakarni. Én így csinálnám. Végülis az inkubátorban, ahol 36 fokban tartják őket, nincs is rajtuk semmi.

2009. júl. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én augusztus elején várom a kisfiam!Akkor is elég meleg lesz!:)Amit én viszek neki body,kis rugi,kardigán,egy vékony kis sapka,meg egy vékony takaró(pólyával nem szimpatizálok)!De persze ez mind csak a biztonság kedvéért!Amilyen hülye nyarunk van...Ha nagyon meleg lesz a kardi,meg a sapi úgysem kell!
2009. júl. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Függ attól, hogy milyen idő lesz akkor. Hugom tavaly júliusban szült, és azt mondták neki, 1 réteggel több, mit nekünk kell. Meleg volt, mikor hazahozta a kicsit, de nem kánikula, és egy hosszú újjú body volt rajta, kisnadrág, és betakarta. Sapkát kérdezte, mondták, hogy semmiképp. Biztonság kedvéért készíts oda egy rövid és egy hosszú újjút is.
2009. júl. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én pár napja kérdeztem erről a gyermekorvost!

Azt mondta,h akármilyen meleg lesz nem elég rá a body!

Kell rá adni rugdalózót,és egy vékony sapkát mindenképpen,mert az ujszülöttek füle nagyon érzékeny!

És az ujszülöttek még fáznak is melegtől függetlenül,mindig egy réteggel több ruhát kell rá adni,mint amit a felnőttek hordanak!

Egyébként a legtöbb kórházban pólyában van a baba!

2009. júl. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 19ére vagyok kiirva,kikészitettem egy rövidujjú és egy hosszú ujjú bodyt,egy ujjatlan rugit,egy kissapit,egy kardigánt és egy plédet. Nekem ezt mondták,én csak a mérettöl félek,mert 62esek,lehet nagy lesz. Bár multhéten 3300gra becsülték,ugyhogy nem biztos...ha mégis,akkor anyukám majd megoldja,mig mi bennt vagyunk... =)
2009. júl. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!