Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamak, tapasztaltatok...

Kismamak, tapasztaltatok hasonlot? (nincs ekezetem, bocsi! )

Figyelt kérdés
Reggel tusszentettem es alul a hasamba a koldok alatt kesszeru nyilalast ereztem kb. 1percig, aztan elmult. mikor mentem wc-re pici ver volt a papiron, azota viszont nincs. mi lehetett? megpattant 1er? ugye nincs baj? menjek dokihoz? 19hkm
2012. jún. 28. 07:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia.Szerintem megpattant egy ér,de azért én a helyedbe ha nem is mennék orvoshoz legalább felhívnám hogy megnyugodjak!Nekem is volt ilyen,csak vér nélkül és én nem hívtam.De ha lett volna vér akkor én is felhívtam volna!25hkm
2012. jún. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Felhivnam,de delutanos es nem magan orvos, sztk-s. nem tudom a mobil szamat,csak a rendeloet. amikor ott hivtam eddig mindig csak az asszisztensnovel tudtam beszelni,nem adja at a telefont a dokinak,mindig azt mondja menjek be ha valamit akarok. ha meg bemegyek a doki megkerdezi h ne koltozzunk e ossze,mert nekem mindig van valami aggodalmam. :( hat mi tevo legyek? ha komoly baj lenne fajna es jobban verezne nem?
2012. jún. 28. 07:38
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom akkor hogy mit javasoljak!Ha jobban véreznél az nagy baj lenne..Ha véletlen megint vérzel akkor menj be!
2012. jún. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen szerintem is, én is igy gondoltam, de azert szeretem ha megerositenek a donteseimben. :) teljesen hatarozott vagyok...vagy megsem??? :D remelem csak tulaggodom ezt is, mint mindent.
2012. jún. 28. 07:47
 5/9 A kérdező kommentje:
köszömöm a segitseged!!!!
2012. jún. 28. 07:48
 6/9 anonim ***** válasza:
Ugyanmár...Nincs mit!Üdv
2012. jún. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Várd meg a délutánt, ha van még tünet, menj be, ha nincs, felejtsd el.
2012. jún. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem feltétlenül van összefüggésben a két dolog. A nyilallás valószínűleg a hirtelen izomösszehúzódás és a megterhelt méhszalagok miatt volt, a pici vérzés pedig vsz. egy gyengébb ér miatt a méhszájon. Nem hinném, hogy ez gond lenne, de én igazi szétparázós várandós voltam anno, tehát bagoly mondja verébnek. :)
2012. jún. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! meg is nyugodtam kicsit. Már kezdem én is azt hinni h nincs összefüggés, mert azóta vér nincs, de a vizeletemben apró fekete "homokszemeket" látok. lehet hogy ez a vér nem is méhből jött hanem valami húgyúti dolog lesz a háttérben. Amit nem értek, mert egy hete fogyott el az antibiotikumom, mert baktérium volt a vizeletemben és arra írta a doki. Létezne h még nem múlt el ez a dolog? Menjek a körzeti orvoshoz akkor? jaaaaaajjj mennyi bajom van. :(
2012. jún. 28. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!