Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Cukros kismamák, tapasztaltáto...

Cukros kismamák, tapasztaltátok már, hogy reagenscsík cserénél más értékeket kaptatok?

Figyelt kérdés

Két különböző kódú volt most nekem, és még az egyikben volt egy kevés, kiváncsiságból ugyanakkor mértem az új csíkkal is, hogy mennyire pontos. (a kódot átírtam)

Az eredmény -1,2 mmol/l lett. A következő mérésnél is ugyanezt megcsináltam és megint két különböző érték jött ki. Tehát míg az egyik 5,6-ot mutatott, a másik 4,4-et ugyanazon méréskor ugyanazon gép. Értitek, igaz?

Most az a baj, hogy eddig mindig a kevesebbet mértem és azt is diktáltam be a diabetológusnak, aki arra azt mondta, hogy nincs különösebb teendő, és most becsapva érzem magam, ez a szar gép miatt lehet, hogy baja lesz a babámnak! Tiszta ideg vagyok, mert a legmagasabb eredményem akkor 11 mérésből 5.2 volt és az 6.4 igazából étkezés után másfél órával. Az még nem olyan magas, igaz?


2010. febr. 26. 15:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Egyáltalán semmi gond nincs a 6,4-es eredménnyel!!!! Nyugodj meg!!!! Az nagyon jó!!!!

Bár egy kicsit elgondolkodtató,hogy ekkora a különbség, akkor az ember hogy bízzon ezekben a kütyükben. De a Te esetedben még a magasabb is tökéletes :)

Szép babavárást, és jó szülést!

40.h km

2010. febr. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Sziaa, nagyon köszönöm a megnyugtató válaszod!!! Hát ez az, hogy bízzak meg most már benne... pedig a legjobbat vettem meg, amit a doki ajánlott :(

Nagyon sok boldogságot neked és könnyű szülést kívánok, már csak napjaid vannak :):):) dejóóóó!!!!

2010. febr. 27. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!