Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak én nem vásárolok minden...

Csak én nem vásárolok minden ruhát össze születendő lánykámnak? Pedig úgy megtenném.

Figyelt kérdés

Van már egy fiunk, róla maradt néhány fehér body, rugi.

Most kislányt várok, mikor nézelődöm annyira cuki csajos ruhákat lehet kapni 56-os és 62-es méretben is. (c&a-ban és H&M-ben is pl, de akár a tescoban is) Mindből vásárolgatnék, de hogy belegondolok, hogy egy újszülöttre, de még 1 hónapos babára sem adnék leggings+póló kombinációt, vagy ujjatlan kisruhát (ami hátul gombolós).

Őt még inkább ujjatlan rugikba és bodyba öltöztetném. azokból meg van már.... Olyan jó lenne most úgy vásárolni (akciók tömkelege) hogy tudjam a jövő nyári méretét amikor már totyogni fog...

Csak én vagyok ezzel így? Olyan rossz... közben meg még kapunk is pár dolgot, ezért is hagyom ott sokszor az üzletet, de legszívesebben megvenném ezt is azt is.... de ha meg nem adom rá...

Augusztus közepi baba lesz...


2012. jún. 28. 14:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ne is mondd, mire megszületett a lànyom, egy gardróbnyi ruhája volt 0-1 éves korig. Vállfán szépen sorban a sok csajos ruha!

Èn bizony megvettem, és rá is adtam a bodyt, leggingsel, és ujjatlan rucival 1 hónapos korában. Nekem tetszett, kis cuki volt benne!

Ezeket hordta télen is, egy body, harisnya, vagy leggings zoknival, és rá egy ruhácska.

Kényelmes volt neki, és olyan kis csajos:)

2012. jún. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia


Nekem is van már egy kisfiam, tőle is maradt egy csomó cucc. (rugik, pasztel színű pólók és nacik, bodyk) Most nekünk is lányunk lesz, szeptember elején. Kaptunk egy csomó mindent nővéreméktől, amik csajos cuccok. Nagyon aranyosak és igazi kiscsajosak (szoknyácskák, harisnyák, lányos pólók, kis fodros gatyók...stb). Tehát nekünk nem is kell semmit venni ruha téren, mégis olyan szívesen vennék neki én is pár dolgot. De az eszemmel tudom, hogy teljesen felesleges, mert még a fiamnak is vannak olyan ruháim, amiket nem is használt, most bontom majd ki. Így is van a lánynak már 5 nagy szatyornyi tuhája. Az se biztos, hogy eszt mind használni fogja. :)

2012. jún. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!