Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A párom nem éppen akar megérte...

A párom nem éppen akar megérteni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ottalvos bulira hivott minket egy fiatal pár, de nekem ez már nem megy. Nem birok se ülni, se feküdni,se aludni.. sokat keményedek és éjszaka josloim vannak. Nincs ezen mit firtatni, kb 3 hete nagyon nyügös vagyok. mondtam neki h ezelött még 3-4 héttel simán elmentem vna, de már nem megy. a válasz annyi volt, h itthon nem vagyok nyügös ( egész nap melozik...honnan tudhatná) ott meg az lennék és hogy csak bemesélem magamnak...ma közöltem h nem megyek, megsértödött, bár félora mulva.megbékélt, viszont mikor elment dolgozni és késöbb felhivott, közölte hogy ne tervezzem hogy mit fözök vasárnapra, mert lehet h nem leszünk itthon.. mondtam neki h én mondtam h nem megyek, erre hogy honnan tudom h akkor nem lesz kedvem. nem fogja fel és ez nagyon durván felidegel. tudom, hogy vasárnap annyira befog pukkadni h nem beszél velem 3 napig, igy már azon agyaltam h eljátszom h nem vagyok jol... akármennyire is szemét dolog... ha csak mondom, akkor tudja h erre fogom. ismer...könyörögtem neki h menjen el egyedül, de azt meg nem akar mert hogy én vagyok a párja stb... nem olyan közelre készülne, ahonnan csak ugy hazaugrok ha nem érzem jol magam... nagyon haragszom most rá,de nem mutatom felé. nagyon össze fogunk veszni érzem és amennyire érzékeny vagyok, majd 3 napig sirok. mit tehetnék?? 34+2 hkm
2012. jún. 28. 17:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg nem érzed jól magad, akkor ne menj! Viszont, ha képesnek érzed magad rá, akkor menj el miatta! Én még a múlt héten is elmentem a párommal, ismerőssel horgászni egész napra, mert jól éreztem magam! Ma már nem mennék el sehova! Már én is nyűgös vagyok!

38+6 hkm

2012. jún. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
45%
Semmit ne csinálj. Magáról állít ki szegénységi bizonyítványt!! Ottalvós buli 34 hetesen, aaaaaaz iiigen. És ő inni fog vagy mi?? ÉS te addig mit csinálsz, más kismamákkal beszélgetsz?? (nem hiszem).
2012. jún. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem meg igen is menj el. Meg fogják érteni a vendéglátóitok, ha nem érzed jól magad, és félre akarsz vonulni, le akarsz dőlni. Még körbe is fognak ugrálni. Azt lesik majd, hogy mivel okozzanak neked örömet. Ha a férjednek annyit jelent ez a barátság, ne rontsd el az örömét.
2012. jún. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
78%
Ez nagyon szomorú történet... Az én párom is ugyanígy viselkedik szinte mindenben, és sajna nem tudok neki szinte soha ellent mondani épp a többnapos haragossága, meg a puffogásai miatt. Elegem van iszonyúan. :( Most azt tanácsolnám, hogy hagyd ott, de hát a baba... Próbálj meg leülni vele, megbeszélni, hogy ez így neked már nem megy, és próbálja meg megérteni, a helyedbe képzelni magát... Biztos nem fog neki menni, az én páromnak sem megy egyáltalán. :/ De ilyet, hogy színleled, hogy rosszul vagy, ilyet szerintem ne tegyél... bárpont én beszélek, aki szintén megtette már, csak hogy ne erőltesse rám az akaratát. Most őszintén, ne haragudj a kérdésért, de mit szeretsz te benne?
2012. jún. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem meg igen is menj el. Meg fogják érteni a vendéglátóitok, ha nem érzed jól magad, és félre akarsz vonulni, le akarsz dőlni. Még körbe is fognak ugrálni. Azt lesik majd, hogy mivel okozzanak neked örömet."


Én tapasztalatból írom, hacsaknem a házigazda párja is terhes, semennyire nem fogja őket érdekelni, hogy kismama a kérdező. Sőőőt.......! Még majd jönnek a megjegyzések, h "minek hozta el, mit fog itt csinálni...?" De tényleg egy 34 hetes kismama mit csinál egy buliban? Üdítőt iszik és nézelődik, vagy különvonul egy szobába?:)

2012. jún. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
nem tudom mit évö legyek... annyira nem akarok menni, hogy mindjárt sirok. és lehet h beadom a derekam, de ismerem magam, tuti bögve fogok elindulni, ö meg majd felkapja a vizet h akkor ne menjünk, de könyörgöm, eddig is ezt magyaráztam... lehet hisztisnek nevezni, igen az vagyok. van elêg bajom, ráadásul a hormonok is dulnak.. arrol nem beszélve hogy 2 napja rettentö ideges vagyok és nem tudom miért. 4-en lennénk ott, és csak én egyedül kismama. elmennék én vele (csak miatta) ha nem kellene ottaludni...de iszik majd...sehogysem tudnânk hazajönni. van egy másik ismerös párunk,terhesség elött reggeltöl estig vtunk ott és tök jol elvoltam... ma már 2 orahosszát nem tudok ott megmaradni. csak itthon... ja és aznap mikor ez lenne, 7kor kelünk mert megyünk vásárolni a babucinknak és már ezek a hosszantarto séták is megviselnek, nemhogy mêg ezután elmenjek 50 km-rel arrébb. most nagyon haragszom rá,de amugy meg annyira kedves volt velem és gondoskodo ebben a 7 honapban h megérdemelné...de én azt akarom h egyedül menjen. jobb lesz ha mkinek elrontom majd a kedvét a buvalbaszottságommal?
2012. jún. 28. 18:24
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor menj , ha 4en lesztek (gondolom a pár meg Ti), az úgy már másabb, én bulira azt hittem, h min. 8 ember. De így lehet belőle egy kellemes, beszélgetős este....Na, így azért már más a gyerek fekvése....:)
2012. jún. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
hogy stílusos legyek:)
2012. jún. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ja.. azt kéne. legalább jol lejáratnám h "mien hisztis a párod" és nem eröltetne ilyet. szétrobbanok az idegességtöl.. annyira elfogom rontani a bulicskájukat 3 segg részeg ember a környezetemben.hajjajj...szuper lesz.
2012. jún. 28. 18:32
 10/15 anonim ***** válasza:
72%
ja, hogy ez erről szólna, h isznak minta kefekötő? Hajjaj, te ez egyre zavarosabb:) akkor mondd meg neki, h most nagyon nagyon hisztis vagy és nem leszel a legjobb formádban ott sem, inkább menjen egyedül, mert Te inni nem fogsz,csak morogni....akkor meg ...??
2012. jún. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!