Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Akik kevesebbet...

Kismamák! Akik kevesebbet esznek és hiznak milyen nemü babát vártok?

Figyelt kérdés
Érdekelne,hogy van -e némi összefüggés annyi mindent hallottam .:) 15hkm

2012. jún. 28. 18:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

8-as vok:

Egyáltalán nem falok,nem eszem tésztát,kenyeret és csak ritkán édességet.én 60-ról indultam.

2012. jún. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Kedves 8-as köszi a válaszodért és sok boldogságot a kis legényhez :)
2012. jún. 29. 14:01
 13/16 A kérdező kommentje:
Ahogy látom akkor nem minden kismama "fal" mert én sem birok sokat enni ,kevesebbet eszem mint elötte ,bár nem bánom mert legutóbbi terhességem után van még rajtam + ,igy legalább kompenzálódik .:D
2012. jún. 29. 14:02
 14/16 anonim ***** válasza:
8as vagyok: én nem eszem kevesebbet, de sokkal többet sem..inkább azt mondom jobban odafigyelek. tehát korábban megengedtem magamnak azt, hogy pl. reggeli csak tejeskv, vagy friss gyümilé, ebéd kis leves vagy ilyesmi, este 2 piritós-szval diétás adagok/dolgok, most azért ilyesmit nem csinálok. az elején sokkal többször voltam éhes (kb 2 óránként), ez kb 12-14 héttől megszűnt. nem tudom te hány kg vagy? mert ha van felesleged, akkor még jól is jön úgymond, hogy nem eszel túl sokat, de később úgyis jobban beindul majd...amúgy húgom is babát vár és viszont abban látunk különbséget egymás között, hogy az első kb 16 hétben ő folyton leves, meg gyümölcsöket akart enni és evett is-ez most is tart-én pedig jó magyaros ételeket, saláta egyáltalán le se csúszott. azóta már ez nekem is lecsengett, eszem gyümiket, meg leveseket, és nem eszem kolbászt kolbásszal, viszont húgom továbbra is ilyesmi kajákat akar mindig enni...és durva, hogy ugyanolyan tempóban hízik mégis mint én-pedig elviekben ő sokkal könyedebb kajákat evett az elején. anyu szintén úgy emlékezett, hogy bátyjámmal ő is így volt, mint én, velünk meg inkább leveske meg gyümike ment...:)
2012. jún. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs semmi köze a hízásnak a baba neméhez. Az elsővel,aki lány lett, 25 kg-ot híztam,a másodikkal most vagyok 30 hetes és eddig 4 kg-ot híztam,ő is kislány lesz.
2012. jún. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Értem:)

Minden terhesség más és más az is igaz ,de némi kis statisztikát azért lehet gyártani .Igazából nekem negyedik babám és ilyen még sosem volt,hogy ennyire csak nyámnyogni tudjak ,amit falok időnként az csak gyümölcs és a zöldséges dolgok .A húsok is mértékkel. Az édességre ránézni sem birok ,bár eddig sem voltam nagy sütis csokis ,de azért eszegettem időnként most még a kedvenc eperlevem is fújj mert túl édesnek találom.Néha rám jön a tejeskávé kiflivel . Ma hosszú idő után végre egy jót ettem a karalábéfőzelékemből húsgombóccal :D

Nem bánom ,hogy nem falok mint anno a terhességeimnél mert akkor megtehettem most nem is igen engedhetném meg magamnak .


Eleve+ 8-10kg túlsúllyal indultam 75 kg és 165 cm -ről (mondjuk a védőnő sem hitte volna ,hogy ennyi vagyok mert baromi erős csontozatom van )de egy dkg-sem jött fel eddig mert a hasam ugyan nőtt de sztem comb fenék még kisebb is lett ,szóval a baba helyre tesz .:D

2012. jún. 30. 18:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!