Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol jobb 4D vizsgálatot...

Hol jobb 4D vizsgálatot csinálni, Miskolcon a Vasgyáriban vagy a Semmelweis-ben? Tapasztalatok? Melyikben mennyi a vizsgálat? Szeretnék képet és felvételt is. esetleg elérhetöség ahol idöpontot lehet kérni ha tudtok!

Figyelt kérdés
2008. dec. 2. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia mi a Semmelweisben voltunk nagyon kedvesek voltak, tüzetesen megnézték a babát még a nemét is ott tudtuk meg. Fél órán át csinálta a hölgy, aki tényleg nagyon kedve! 12.000.-Ft-ba került és ezért kaptunk egy dvd-t és 2 db képet a babáról. Nagy élmény, sikerült olyan képet nyomtatnia amin már látszik az arcocskája!
2008. dec. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi a megyeiben csináltattuk ,10 ezer volt ,kaptunk sok képet és vittem cd-t ,azon vannak videók és képek.Nekünk is vagy 30 percig csinálta.Szerintem a központi számról is tudják kapcsolni és akkor tudsz időpontot kérni!
2008. dec. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én tavaly 2* voltam a megyeiben,11e kértek el,de csináltak cd-t és sok képet,a vizsgálat 45 perc volt,mert mind 2 alkalommal ébresztgetni kellett a trónörököst.
2008. dec. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!