Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől fájhat bal oldalon a...

Mitől fájhat bal oldalon a hasam/derekam?

Figyelt kérdés
36. hétben vagyok napok óta borzasztóan szúr bal oldalt a hasam a fájdalom a derekamba is lemegy nem értem mitől van eddig nem volt ilyesmi. Valaki nem tud valami tanácsot adni mért fáj? Volt valakinek ilyen ha igen mit csináljak,hogy elmúljon aludni sem tudok az orvos meg leráz azzal, hogy ez vele jár. Köszi előre a válaszokat.
2012. jún. 28. 22:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Igaza van! Sajnos ez vele jár! A baba nyom egy ideget, ami ezt kiváltja! Nekem is ebben az időszakban volt, de szerencsére el is múlt néhány nap alatt!

39 hkm

2012. jún. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mégis mit tegyek, hogy legalább aludni tudjak? Napok óta kivagyok mint egy hulla borzalmasan fáj és semmilyen kipárnázás nem segít.. esetleg valami tea vagy valami ilyesmi nincs rá?
2012. jún. 28. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!