Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetesen normális, hogy...

36 hetesen normális, hogy nyilall a derekam, de csak egyik oldalon? A baba feje nyomhat valamilyen idegvégződést és ez sugárzik ki?

Figyelt kérdés
2011. aug. 4. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálam is ez a helyzet, csak a jobb oldalon szokott fájni a derekam és nyilallni. 36 hetes és 2 napos kismama vagyok. A védőnőm szerint ez normális és valószínűleg az az oka, amire te is gondolsz: valamilyen idegvégződést nyomhat a babó. Meg hát csak cipelünk egy kis súlyt. Meg azt is mondta, hogy a jóslófájások is kezdődhetnek lassan. Pontosan mikorra vagy kiírva? Kislány vagy kisfiú? Neve mi lesz? Könnyű szülést és sok boldogságot!!!!
2011. aug. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

:) 36+1 napos vagyok, augusztus 31-re vagyok kiírva, 2. baba, kisfiú :)


No és te?


jóslófájásaim már vannak egy ideje, nagyon keményedek is (már a 2.trimeszterben is, de most a frontok miatt jobban...)

2011. aug. 4. 14:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem is csak az egyik oldal szokott fájni,valószínű hogy a baba nyom valami ideget,néha nekem a hasam alja is szokott húzódni,hol jobb,hol bal oldalt!!

Kitartás már nincs sok hátra!

Üdv 36+3 hetes km

2011. aug. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Első vagyok: én aug.30-ra vagyok kiírva és kislányunk lesz, Kincső lesz a neve.
2011. aug. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!