Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35hetes és 5napos terhes...

35hetes és 5napos terhes vagyok, elmerjek menni Balcsira?

Figyelt kérdés
nem fürdenék csak a lábam lógatnám a vízbe,rendesen felkészülnék,bekenném magam,védeném a pocit...kisebb keményedések vannak de nem vészesek.
2012. jún. 29. 12:30
 1/8 anonim ***** válasza:
összes cumodat vidd okmányaidat kismamkönyvet bizos ami biztos alapon
2012. jún. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én elmennék.Jólvan én mindig pörgős vagyok szóval én 35 hetesen simán mennék!!25 hkm.De mindenki tudja hogy mi a jó neki!

2012. jún. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha nem kell sokat utazni, akkor elmennék. De nagyobb autózást nem vállalnék már be, ebben a kánikulában. Bekerültök egy dugóba, nem lehet kellemes. Egyébként barátnőm 33 hetes de neki a védőnő a nagy kánikula miatt már nem javasolta. Én sem mentem már a 35. hét után sehova ami több, mint egy órányira van itthonról.

(de lesz aki majd azt fogja írni, menj nyugodtan, mert mindig vannak aggódósabb/megfontoltabb és lazább/kevésbé megfontolt kismamák, meg persze függ az állapottól is. Ha zárt vagy mehetsz, írhatnám, de nem írom, mert bármikor kinyílhat a méhszáj, ez tehát NEM érv.)

2012. jún. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nagykanizsai vagyok,szóval nem sok utazás és van egy 3éves kiscsajom,csak miatta mennénk:)tavaly is imádta
2012. jún. 29. 12:36
 5/8 anonim ***** válasza:

Tavaly nyáron 35 hetes terhesen mentünk Budapestről-Fonyódra 2 hétre nyaralni a 2 éves lányom miatt.Vittem az összes papíromat,kis könyvemet biztos ami biztos alapon.

A "fiam jól viselte" a 40.héten született meg.

Jó nyaralást!

2012. jún. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is úgy voltam mint az utolsó! Kb. 34 hetes voltam, mikor mentünk, és én még fürödtem, úsztam is bibibibibibiiiii:) Igaz, utána rohantam h. kúpot betenni, mert elkezdett anyósom paráztatni.......:D/40+3 naposan született a baba, teljesen egészségesen/
2012. jún. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én ugyan csak 22 hetes vagyok, 4 napot voltunk a Balcsin, tegnap jöttünk haza. 280 km-es utazás volt. Szerintem nyugodtan menj. Mi béreltünk napozóágyat, azon kényelmesebb a fekvés. Egyedül az állandó pisilés zavart, mert ahogy ismét kényelembe helyeztem magam a nyugágyon, mehettem megint pipilni. :)

A víz nagyon kellemes, csak a lábfejemet tettem bele.

Kend be magad jól, mert nagyon csalókás ott az idő. Fúj a szél nagyon, de közben pirít a nap.

Jó szórakozást, és boldog babázást majd!!!

2012. jún. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi vasárnap megyünk Bp-ről Almádiba, 33 hetes vagyok most, a legnagyobb kánikulában :o/ leszek a nyaralás közepén 34 hetes. Egy kórházi kistáskát összepakoltam külön, azt ki sem vesszük az autóból, de azért biztos ami biztos alapon. A kocsinkban van légkondi, és vasárnap dél körül megyünk, a fiam alvási idejében.

A dokim azt mondta, fürödhetek, bár egy hete voltam nála, de tudta, mikor megyünk.

A párom nem egy nap párti, én imádom a meleget, de ez már nekem is sok lesz :o( ezért megbeszéltük, hogy vagy délelőtt megyünk strandra amikor max 11:30-kor elindulunk onnan, vagy délután megyünk fél4 után... Már olyan egész napos strandolásokat, mint régen, kisgyerekként, hogy lementünk reggel 8-kor és este 8-kor indultunk haza, nem lehet már csinálni sajnos. Függetlenül attól, hogy terhes vagy nem az ember lánya. Ebben a 38 fokban meg.... brrrrr... még árnyékban is.

Ti közel vagytok. Én majdnem 36 hetesen anyósomékhoz megyünk 120 km-re, háztól házik pont 1,5 óra, de a kórház(am)ba onnan egy óra alatt be lehet érni.

Szerintem inkább a Balcsin vészeld át a kánikulát, mint a meleg lakásban (ha nem tudtok hűvöset csinálni)

2012. jún. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!