Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen terhes vitamint szedtek...

Milyen terhes vitamint szedtek? Melyik a "legjobb"? Hogy válasszak? Terhesség tervezésénél is szedjem? Ha igen mennyivel hamarabb?

Figyelt kérdés

2012. máj. 26. 10:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a Gravidát szedtem, volt 1 listám az összes terhesvitaminról, és ebben benne volt minden abban a mennyiségben, amire szükség van! :)

Én terhesség előtt is szedtem, kb. 6hónappal teherbeesés előtt kezdtem, bár nekem 6 hónap is volt, h sikerült a babó! Szóval szerintem kezd el, ahogy nekiálltok a baba projectnek! :)

2012. máj. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

szia! nekem a gravidát ajánlották most,de én 3-ból 3x sugárban hánytam ki bevételek után 5 perccel. nem tudom mi van benne,de borzasztó,pedig már 20 hetes vagyok.


elevittel semmi gondom nem volt. ami még jó-nekem most ez vált be-a hipp natal

2012. máj. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

szeretnémm ha minél hamarabb sikerülne a teherbe esés, de nagyon félek, mert ez a hányingeres hányós heteket nem akarom, szóval nemtudom mennyit segít a terhes vitamin.

refluxos vagyok igy sokszor van hányingerem és már pánikolok mikor előjön, és gyógyszert szoktam bevenni. Régen hánytam is és annyira elegem lett, hogy inkább gyógyszert veszek be, de a babával ezt nem lehet. :(

2012. máj. 26. 11:07
 4/15 anonim ***** válasza:

Én Gravidát szedek, de csak azóta, hogy pozitívat teszteltem. Nekem nincs bajom tőle, persze van hányingerem, de az terhességi tünet, nálam azért sem lehet a vitamin miatt, mert csak este veszem be, és napközben is rosszul vagyok. Eddig egyszer hánytam, most vagyok 10 hetes.

Az előző - sajnos nem jó véget ért - terhességem előtt és alatt Elevitet és Femibiont szedtem, és nem tudom, hogy azoktól-e, de már az első 10 hétben nagyon híztam. Ez alkalommal eddig 30 dkg jött fel, az akár még le is mehet, mert elég ingadozó a súlyom. :)

2012. máj. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

első vagyok!


A vitamin nem hiszem, h segítene a rosszullét megelőzésén! Ha lesz, akkor sajnos viselni kell, ha szerencsés vagy, akkor elmarad! De nem a vitamin megválasztásán fog múlni! :)

2012. máj. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Semmit nem szedtem. Egészségesen táplálkoztam, ennyi. A babó teljesen egészséges lett, én is az voltam/vagyok. Rosszulléteim sem voltak, néha reggelente volt talán egy 10 perc szédelgés és hányinger, de soha nem tartott 10 percnél tovább.
2012. máj. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

sok orvos szerint elég a folsav pótlás. sztem beszélj egy dokival,mond el h refluxos vagy,és így mit tanácsol.

a hányás kellemtlen,de vannak természetes gyógymódok-homeopátia segített nekem-e miatt ne ódzkodj a babától :)

2012. máj. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én is Gravidát szedek. Ahogy elkezditek a projektet,már szedheted. Én mondjuk akkor kezdtem el, mikor nem jött meg és pozi lett a tesztem. Azóta viszont folyamatosan szedem. 29 hkm.
2012. máj. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Az én dokim is azt mondta, hogy felesleges. Kérd ki a doki véleményét, mert én rá hallgattam, lebeszélt róla, hogy "ilyen hülyeségekre költsek".

Természetesen ez az ő véleménye és tényleg nem volt szükségem rá.

2012. máj. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
kicsit off leszek: én vagyok a hányós gravidás,ha valakit érdekel pár napja bontott 3 havi adagos gravida írjon,én tuti többet nem veszek be. vagy ha tudja valaki,h hol lehet eladni. köszi
2012. máj. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!