Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megnéznétek a 12 hetes UH...

Megnéznétek a 12 hetes UH képemet?

Figyelt kérdés

Első baba, és én laikusként csak annyit látok rajta, hogy a fejénél ott átlátszó. Ez miért van? Meg a kezecskéjét is látom.De azt már nem tudom,hogy ez hátulról készült róla vagy a elölről? És ami a lába alatt van az a 3 vonal az mi lehet? A placentához tartozhat vagy a babához? A szonográfus csak annyit mondott sztk-s rendelésen, hogy épnek lát mindent, éshogy orccsont és nyakiredő rendben.

Tapasztaltabb anyukák, ti hogy látjátok a képet?


2012. jún. 29. 16:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Hol a kép?
2012. jún. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kép?:)
2012. jún. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
uhh na az lemaradt pillanat és felrakom
2012. jún. 29. 17:02
 4/9 A kérdező kommentje:
2012. jún. 29. 17:03
 5/9 anonim ***** válasza:
A feje nem baj h átlátszó, azért mert még nem csontosodott be teljesen, ill. a szürkeállomány később is világosabb lesz, mint a koponya....De emellett...nézegettem, forgattam, nagyítottam...de szerintem vagy elölről vagy hátulról....és nagyon nem jól kivehetően......
2012. jún. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
jujj de rossz minőség.az én 12 hetesemen még a száját is lehetett látni.minden kivehető volt.ezen én semmit nem veszek ki,de ha azt mondták h rendben van,akkor a szonográfus biztos jobban tudja mint mi.
2012. jún. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Te uramatyám. Én ezen nem látok semmit. Mintha egy festékpaca lenne. De tényleg még a testrészeit de tudom kivenni. Az én 12. heti képemen lehet látni a fejének a szép szabályos formáját, meg a kis kezeit is lábait is, bár tény hogy olyan pózban van mint egy hátán fekvő kishörcsög :-) Bár a szonográfus biztos szólt volna ha bármi rendelleneset észlel de én biztosan nem jöttem volna el egy ilyen képpel :-S
2012. jún. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Húhh. Sokáig néztem a képedet, látom a fejecskéjét,na az nem baj ha átlátszó, még nagyon pici, alakul ez :)

Az a 3 vonal szerintem a magzatvíz, vagy valami "alkatrész" :)



De tényleg eléggé elkapkodott ez a kép.


Nézd, ez a mi 12hetesünk:


[link]


[link]



25+4hkm

2012. jún. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
utolsó,aki képet rakott fel:Már tudjátok a baba nemét??Mert elég jók a képek:)
2013. jan. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!