Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális 32 hetesen, hogy már...

Normális 32 hetesen, hogy már 5. napja van bedagadva a lábfejem?

Figyelt kérdés

Szombaton, a nagy melegben volt a legdurvább. Éjszakánként mintha egy kicsit leapadna, de napközben visszajön. Ez már így is marad a végéig?

(Védőnő sem mondott rá semmit)


2009. júl. 8. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem középidőtől egész a szülésig mindenem be volt dagadva - kezem, lábfejem, még az orrom is krumpli volt

hiába diétáztam, nem ment le

a szülés után alig ismertem meg magam a tükörben - újra "szép" voltam :))


naszóval sajnos ez is a terhesség velejárój a lehet - akkor kell nagyon odafigyelni, ha mellé nagy hízás, magas vérnyomás, vizeletben fehérje társul, mert az lehet a terhességi toxémia jele

2009. júl. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is pont ezen a héten voltam így. Kipróbáltam a gyümölcsnapot (a legjobb a dinnye és a barack) a védőnőm javaslatára + 2 nap szigorú pihit tartottam és jelenleg minden rendben. Hogy meddig azt nem tudom, mert költözködés előtt állunk és nekem általában akkor szokott vizesedni, mikor megerőltetem.

30 h km

2009. júl. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!