Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mióta terhes vagyok, egyre...

Mióta terhes vagyok, egyre rondább az arcom, hiába sminkelek. Torzul el. Más is érzi így, hogy csúful?

Figyelt kérdés
És mennyire igaz az,hogy ilyenkor kislány születik?
2012. jún. 29. 19:04
 1/9 anonim ***** válasza:
úgyérted fogysz arcból? vagy puffadsz, vizesedsz fel?
2012. jún. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én is babás vagyok(14.hét)de én inkább szebbnek,tisztábbnak látom az arcomat,mióta terhes vagyok!
2012. jún. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Vizes idáig is voltam(a lábaim),de egyébként puffad az arcom,és a bőröm is elég csúnya lett.
2012. jún. 29. 19:14
 4/9 anonim ***** válasza:
53%

Tarts alma napot! Csak egy napot, az is sokat segít! Minimum 2 kg alma, és ásványvíz! Nekem csak a lábam volt vizes, 1,7 kg lement egy nap alatt, és azóta nem vizesedik a lábam! Étkezz sómentesen

39 hkm

2012. jún. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem is tisztult miota terhes vagyok, viszont ha kipattogsz akkor egy nagyon kevés hidrokortizont lehet használni. bnöm nagyon kivolt pattogva és kisfia született, ugyh sztem erre sem lehet alapozni.
2012. jún. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem meg nagyon pattanásos lett az arcom. Azt olvastam hogy kislánynál van ilyen.
2012. jún. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem inkább a vége fele puffadt az arcom, kiszélesedett az orrom, utáltam magam a tükörben!!! Pattanásos volt a hátam az arcom kevésbé. Áh, nekem nem hiányzik a terhesség! :) De az nyugtasson hogy utána szépen visszaáll minden a régibe! :)
2012. jún. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
előző vok, kislányunk lett, amúgy. :)
2012. jún. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
en csak 5 hetes vagyok, de nem erzem jol magam a boromben, az arcom is tele pattanassal, a kozerzetem is rossz:(( elozo terhessegemnel nem voltam ilyen nyamvadt, akkor kislnayom szuletett
2012. jún. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!