Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A multhéten kiderült, hogy...

A multhéten kiderült, hogy kisfiúnk lesz. Mindkettőnknek a Bebce név tetszik a legjobban. Nem túl gyakori mostanéban ez a név?

Figyelt kérdés
2008. máj. 1. 11:52
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi: Bence:)
2008. máj. 1. 11:53
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia. De, az egyik leggyakoribb a Máté mellett. Az én véleményem viszont az, hogy ha nektek ez a név tetszik és illik a vezetéknévhez, nyugodtan nevezzétek el így a babát. Inkább egy gyakori név, mint valami hülye sorozatból vett név.

gratulálok a babához.

Üdv, 30 hetes kislányos kismami

2008. máj. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem is rendkívül gyakori, manapság majdnem mindegyik kisfiút így hívják! engem zavarna, ha pl. elkiabálnám magam a játszótéren és kb. hat kisfiú figyelne oda a névre. de ha benneteket nem, adjátok!
2008. máj. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az legyen a gyereketek neve, ami nektek tetszik. Nem kell azzal foglalkozni, hogy mennyire gyakori, vagy hogy más mit szól hozzá. Nekem Leventém (is) van. Ez is gyakori, de nekünk ez tetszett, és nem bántam meg :o)
2008. máj. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy 2007. évben az első helyen volt a Bence, tehát rengeteg Bence nevű baba van, de ha tetszik nektek a név, akkor kit érdekel? Régen meg szinte csak Mari, Erzsi volt, nem? :)
2008. máj. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!