Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyanra lehetőség Tatabány...

Van olyanra lehetőség Tatabányai Kórházban, hogy ha bemegyek szülni és egy bizonyos ügyeletes orvos lesz ott akkor lehet másikat választani helyette? Többi lent!

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy egyetlen egy orvossal nem vagyok megelégedve szinte annyira utálom, hogy csak na. Arra vagyok kíváncsi, hogy ugye nem egy orvos van ügyeletben? És hogy meg lehet mondani-e az ügyeletes nővérkének hogy másik orvost akarok?

2012. jún. 30. 20:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Az az ügyeletes orvos vizsgál meg, aki épp ráér. Mondjuk éjjel tuti egy orvos van csak ügyeletben...

Megkérdezhetem, kit nem szeretsz?

2012. jún. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

szerintem ez egy bődület buta kérdés volt :D Már hogy lehetne?? kicsit gondolj bele: majd egy vadidegen anyukának,aki rnyál,mert nem tetszik az épp ügyeletben lévő doki,felhívnak,egy másikat hogy gyere már be!

Esélytelen! :D

2012. jún. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem. Ha ennyire nem vagy megelégedve egyikkel sem,akkor csak a fogadott doki vagy a magánorvos megoldás. És ügyeletes orvos általában mindenhol egy van.
2012. jún. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem az hogy nem vagyok megelégedve, hanem az első terhességemnél majdnem ott maradtam. Az 5 napig nem volt semmi gond aztán haza mentem és rá két napra vissza kerültem a kórházba mert a szülésnél a fél placentát belém szakította. Éreztem a szülés után hogy beadják az injekciót a sombomba, de nem várta meg a 15 percet míg hat, így előbb elkezdte a köldök zsínórral húzni a placentát aztán amikor ki vette akkor le se ellenőrizte hogy minden rendben volt-e a placentával. Amúgy a magán orvosom volt 11 évvel ezelőtt és terhesség alatt nem volt semmi gondom aztán meg ez lett belőle. A Hetényi Istvánról van szó. Tehát ha ő lesz akkor inkább haza fordulók azt itthon megszülők egyedül, de még egyszer nem akarok át menni mind ezen. Amúgy kellett egy egészségügyi kaparást csinálni és nagy erős antibiotikum injekciókat kaptam, az akkori orvos az Eszlári Péter azt mondta hogy ha az nap éjszaka nem megyek be a kórházba akkor már nem éltem volna meg a másnapot mert súlyos életveszélyes vérmérgezést kaptam.
2012. jún. 30. 21:12
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 4 ügyeletes orvos van, megyeszékhely. Hogy lenne már 1? És ha éppen műt és sürgős beavatkozás kell? Tutira van Tatabányán is másik szülész ügyeletben. Az más kérdés, hogy ha nincs választott orvosod, akkor majd hogy állnak hozzád, ha így állsz a dokihoz, de ez a te dolgod.

40 hetes kismama

2012. jún. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Na ez az a szitu amikor tuti fogadtam volna dokit a helyedben... mondom ezt úgy hogy 3ból 2 babát ügyeletesnél szültem, egyet pedig fogadottnál.
2012. jún. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szia! nekem ez a 3. gyerkőc lesz. az első kettőnél fogadtam orvost; az elsőnél a Hetényit a másodiknál a Roykó doktronőt, de ő már sajnos nem vállal szülést.- Azért gondolkodtunk a párommal, hogy most pénz spórolás szempontjából nem fogadunk orvost. Ráadásul az egyikkel megszívtam a másikkal meg voltam elégedve. Szóval most kipróbálom hogy milyen így is, csak nagyon félek hogy pont ez a nem orvosnak mondható illető lesz az ügyeletes. Mondjuk hála a jó égnek a kórházzal szemben lakom szóval akkor lehet hogy előtte inkább be telefonálok hogy ki van ügyeletben.
2012. jún. 30. 21:22
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen ez is jó ötlet hogy betelefonálsz na de ha rajtad a szülés és pont ő van, (pláne harmadik baba, húú én alig értem be a 10 perces fájások kezdetétől a kórházba) akkor nem nagyon fogsz tudni válogatni hanem bemész gondolom oda a tatabányai kórházba ahova tartoztok amúgy is nem?
2012. jún. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát pedig van olyan kórház,ahol egyetlen ügyeletes orvos van csak!Én is ilyen helyen szültem,és nem kis városban.Én is azt gondolom,hogy ügyeletes orvost nem tudsz váltani,mert ugye ennek pont az a lényege,hogy ő ügyel.Valóban kellene egy fogadott doki,akit hívnak ha helyzet van.
2012. jún. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egy ismerősömnek volt egy ilyen placentás története. Mikor én mentem szülni, (igaz, fogadott dokival) és megszültem a placentát átnézettem velük kétszer is. Elmondtam a történetet röviden, és a szülésznő nagyon segítőkészen átnézte az egészet.

Szerintem ez neked is megoldás lenne abban az esetben, ha véletlenül annál a dokinál kötnél ki. Mindenesetre ha mész szülni, mindent mondj el a szülésznőnek, mert ő is tud neked ebben a problémában segíteni! (sőt többet mint egy orvos)

2012. jún. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!