Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek milyen terhestünete...

Kinek milyen terhestünete volt először, amiből nem egyértelmű a terhesség, csak később gondoltatok rá tünetként?

Figyelt kérdés

Ilyenre gondolok például hogy nekem mindig sok folyásom van ovu után de most annyira nincs!A mellbimbóm színe pirosas,de annyira nem fáj de duzzadt,ennyi az eltérés amit nem mondanék terhes tünetnek de mégis másabb mint ahogy szokott lenni!A hőm 36,9-37 1-2 napom van mensiig ha minden igaz!

Viszont ugyan úgy feszült vagyok,mint mindig,lehet a kevés alvástól...


2012. júl. 1. 18:11
 1/9 anonim ***** válasza:
erre én is kiváncsi vagyok :))))
2012. júl. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem a bal mellem feszült, fájt szinte nonstop, ezenkívül semmi mást nem éreztem. Szurkolok neked!!
2012. júl. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem az orrvérzésen kívül semmilyen "klasszikus" terhestünetem nem volt még a mai napig sem. Csak most nehezen viselem ezt az időt és ennyi:) 33 hkm.
2012. júl. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Eszter858585 ***** válasza:
Nekem meg a menstruacio elmaradasa es a pozitiv teszt elott feltunt, hogy a mellkasomon az erek olyan feltunoek, nagyok, kekek voltak, ez szamomra gyanus volt.
2012. júl. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem az első elmaradt menzesz elötti napokban valahogy máshogy görcsölt a hasam. Mindig középen szokott de most csak a bal petefészkem szúrt és egyszerűen éreztem hogy valami más :-)
2012. júl. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A mellemen az ér nekem is nagyon kék,és egy-két napja nekem is furán szúr,oldalt,de nem annyira lent,és a derekam is!

Na kíváncsi leszek!:)

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2012. júl. 2. 07:02
 7/9 anonim ***** válasza:
Mensi előtt mindig fájt a mellem és mindig késett is jócskán. De akkor valahogy másképp kezdett fájni a cicim és mondtam a páromnak hogy most lehet van valami,aki nem nagyon hitt benne mert már egy ideje próbálkoztunk. De csak vettem tesztet és lám pozi lett és azóta meg is van :)
2012. júl. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia, szoritok neked.

Nekem a cicim feszült de rettenetesen, és folyamatosan olyan érzésem a menszi környékén, hogy mindjárt meg fog jönni. de aztán lett egy halvány pozitív tesztem.

ird majd meg mi volt veled!!!

18. hetes kismami

2012. júl. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Na hát már nem tudom mi van!:)

A cicim hol fáj hol nem,szóval nem tudom,nincs az a leszakad mindjárt érzés...

Egész nap álmos vagyok,de nem tudom hogy emiatt a nagy meleg miatt vagy más miatt...

a pisilést nem tudom megítélni mert dinnyéztem a napokban így az bezavart rendesen,de tény hogy óránként 2szer pisiltem:D

próbálok minden tünetre általános okot találni aztán meg ki tudja!:)

A hőm ma is 37 volt....Elvileg holnap után nem kell megjönnie szóval hamarosan kiderül!Mindenképp írok ha meg van az eredmény és köszönöm a válaszokat!:)

2012. júl. 2. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!