Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátnőmnek 6 napja késik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek 6 napja késik és fájnak a mellei, illetve nagyon kíván bizonyos ételeket. Ez egyértelmű terhesség?

Figyelt kérdés
2011. márc. 30. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
védekeztetek?
2011. márc. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
6 nap késés után nem hiszem, hogy máris kívánós lenne... sztem csak simán késik. Persze attól függ védekeztetek-e?
2011. márc. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

dehogy is.

én amikor megjön akkor vagyok kívánós és a mellem is feszül.

6 nap után meg főleg nem lehetnek ilyen tünetei.

csináljatok tesztet,akkor megnyugodhattok.

2011. márc. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát tudomásom szerint a teszt csak 2 hét után mutatja ki a terhességet. ha 1 hét után használja nem fog mutatni semmit
2011. márc. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, védekeztünk és őszintén én nem is tudom, hogyan történhetett a dolog. Persze ő lány és mindig a legrosszabb dologra gondol és így majd kellemesen csalódik, ha mégsem. Holnap vesz tesztet, gondolom holnapután reggel meg is csinálja. Az utóbbi 3 hét alatt biztos, h nem voltunk "úgy" együtt, hisz én nem bírtam sokat, de lényegtelen. Az egyetlen időpont, amikor esetleg történhetett, az a hónap elején, pont az első hét lenne. Arra már nem emlékszem, h akkor mint volt, de akkor is biztos, h gumival volt és nem szakadt ki, mert mindig vigyáztunk erre. Esetleg az ujjamon maradhatott és odanyúltam neki, dehát a terhesség nem olyan könnyű dolog, nem lesz meg ilyen könnyen. Vagyis egyelőre csak így reméljük. Ha valami biztosat tudok, vagy megnyugszom, vagy kinyírnak a szülők. Azért köszi...
2011. márc. 31. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!