Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Allapotos vagyok. Mit tanacson...

Allapotos vagyok. Mit tanacsonal ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
2 honapos terhes vagyok,ma derult ki,teszteltem :) Az egyetlen problemam az,hogy jovoev majusba vegzek a tanulmanyaimmal es a baba elvileg februar fele fog megszuletni.Gyakorlatra kell jarnom osztondij elleneben,muszaki cikk eladonak tanulok.Csak a hatodik honapig vagyok koteles bejarni allpotosan?Ugye nem kell evet ismetelnem?Hogy szokott ez lenni ez esetben?Koszi elore is a valaszokat.
2012. júl. 1. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Én pocakosan jártam suliba.Az utolsó évben csak a számonkérésekre jártam be,és ott hon készültem.A vizsgát halaszthatod, a terhességre hivatkozva.A gyakorlatot is meg lehet oldani.Nem tudom,hogy hány éves vagy ,de ha nem vagy tanköteles,akkor nem kötelező bejárnod,bár várandósan ha nem vagy veszélyeztetett,akkor nem megterhelő.Okosan,és utána járással meg lehet csinálni.
2012. júl. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nincs olyan hogy köteles vagy bejárni,főleg ha ezzel veszélyezteted a babádat.én kozmetikus vagyok,úgy terveztem végig dolgozni fogok,és váratlanul 25.héten nyílni kezdett a méhszájam vagy 6 hétig feküdnöm kellett.szóval nem tudhatod előre mennyire lesz problémás a terhességed.beszéld meg a vezetőkkel mi a helyzet ilyenkor,bár nagyon kevés esélyt látok rá hogy baba mellett mikor 2 óránként szoptatsz, még ahogy megszületik egyből 3 hónapot gyakorlatozol meg levizsgázol...
2012. júl. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
azt elfelejtettem írni,hogy beszélj a tanárokkal.A vizsgabizottsággal,ha ők nem ellenzik,és te bírod a strapát járj be amég lehet,és igyekezz előre hozni a gyakorlatot,hogy túl legyél rajta.
2012. júl. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia.Én nekem is van egy évem még szakképzésen.De nekem már október 2.-án itt lesz a baba.Szerintem a gyakorlati helyen meg tudod beszélni a gyakorlatot,hogy pl a terhességed elején még többet jársz,hogy utána ne kelljen.Nekem most lesz a gyakorlat augusztus végéig,de a jövő évem úgy néz ki,hogy januárban és májusban osztályozó vizsga,májusban meg okj is.Háziorvos ad igazolást,mert ha nem fizetnek utánam táppénzt meg semmit,akkor annyit ad amennyit akar.Én ugye januárban lettem terhes,és úgy jártam suliba június 15.-ig.Nem kell évet ismételned,ha van igazolásod,de ha 250igazolt óra felett vagy,neked is osztályozó vizsga mindenből.Ha valamiből 30% felett vagy akkor ha van jegyed elég,nincs semmi.Ha nincs elég jegyed,akkor szintén osztályozó vizsga.Ha 30igazolatlan hiányzásod van,akkor kirúgnak akármi is van.Gondolom okj képzés a tied is.Ezek vonatkoznak okj-s nagykorúakra.Nekem is összevissza beszéltek suliba,mig végül oktatási hivatalból beszéltem egy emberrel,aki igazgatóval is beszélt a suliból stb és mondta,hogy akármennyire is gyakorlati az oktatás,nem rúghatnak ki.
2012. júl. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!