Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap iszonyat bedagadtak a...

Tegnap iszonyat bedagadtak a lábaim, azt hittem az éjszaka során lemegy, de nem, mit tegyek? 34 hetes leszek holnap

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen!
2012. máj. 24. 10:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Kíméld magadat, de van pár normál vízhajtó növény, amit nyugodtan ehesz. Pl a paradicsom. Ebböl egyél meg jó pár darabot lehet segít. De nézz utánna a neten mik vannak még, mert sok olyan növény vízhajtó amit minden nap fogyasztunk.

Ja és igyál sokat, hogy a sejtjeidet átmossa. egyél kevesebb sósat, mert a só meg leköti.

2012. máj. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Feltétlen nézz/nézess vérnyomást és vizeletben fehérjét!


Ha ezek rendben akkor sok folyadék, kevés só, ahogy az előttem író javasolta. Vízhajtó még a nyers uborka, tökfélék, dinnye is.

2012. máj. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

SZia!


Nem tudom, hogy várandósoknál is működik-e, de a nagymamámnál, akinek vizesedett a lába, neki csináltuk azt, hogy a talptól felfelé szorosan befásliztuk neki, egészen a térdéig, felpolcoltuk neki és hidegvizes borogatást tettünk rá. Kb 1-2 óra múlva levettük, onnantól kezdve csak fel volt polcolva neki, és kibírta vizesedés nélkül 1 hónapig is.

Ha ez nem jönne be, akkor is csak azt tudom ajánlani, hogy ha lehet, akkor ne lógasd a lábad, vagyis amikor ülsz akkor tedd fel valahova. Ezenkívül meg óránkánt mozgasd át a bokáidat meg a lábujjaidat, térdben is hajlítgathatsz, így a vérkeringést is serkentheted és így kisebb az esélye, hogy bedagad. Ne hordj magas sarkút, bár gondolom 34 hetesen nem igazán hordasz ilyen cipőket, de ha még is, akkor első andandó alkalommal vedd le a cipőt és mezitláb legyen a lábad, mert így nem szorítja semmi a lábad.

Remélem tudtam segíteni!

Szép babavárást!

2012. máj. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Ma megyek terhes gondozásra is, ott megnézik a szokásosat!

Csak idegesít, mert eddig nem volt, most meg nagyon durva!

2012. máj. 24. 11:14
 5/11 anonim ***** válasza:
Nagyon sok almát egyél (az vízhajtó), ha van elég erőd hozzá csinálj egy alma napot és igyál sok vizet mellé.
2012. máj. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem a védőnő alma kúrát javasolt sovány sajttal, a dokim meg zellert mondta nyersen, hogy jó vízhajtó! Segít még ha többet pihensz fekve és teszel a lábad alá valamit, ami enyhén megemeli!

De mint fentebb is írták, mindenképpen nézess fehérjét meg vérnyomást a toxémia lehetősége miatt!!

2012. máj. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Fehérjét, vérnyomást nézess, és is azt mondom.

Polcold fel, bokakörzés, mindkét irányba, lábujjak összehúzása tudod, mintha a kezeddel markolni próbálnál, ne tudom jobban leírni. :)Nekem segített, bár annyira még nem volt vészes az enyém.

2012. máj. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Voltam terhes gondozáson, minden rendben volt!

Marad a torna,és a sok gyümölcs!

2012. máj. 24. 15:20
 9/11 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy minden oké. Vigyázz magatokra!
2012. máj. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

De jó, hogy minden rendben :) Ez a 6 hét pedig majd csak eltelik és babázhatsz :) Pihenj sokat és ábrándozz boldogan, milyen jó is lesz neked!

Könnyű szülést, boldog babázást!

2012. máj. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!