Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Még csak 10 hetes vagyok, de...

Még csak 10 hetes vagyok, de olyan iszonyú a várakozás! Mindig arról álmodok, hogy megszületik és olyan boldog vagyok! Nektek gyorsan elment ez a 9 hónap?

Figyelt kérdés
2009. júl. 9. 11:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát nem akarlak elkeseríteni, de nekem is ilyen lassan telik az idő.Én már mondjuk 32 hetes vagyok, néha az órák is olyan lassúak, hát még az éjszakák, mikor nem alszom jól.....

Én is ilyen türelmetlen vagyok, de inkább csak a 20. héttől, mert azóta pihenésre, fekvésre vagyok ítéltetve sajna, és így még lassabban telnek a napok.

Nem tudom, de gondolom te még azt tehetsz ami jól esik ,biztos nincs még méhszájproblémád, remélem más sem.

Így hát menj kirándulni, csavarogni a férjeddel, ilyesmi, csinálj programot.Vagy ha még dolgozol akkor az is leköt téged.

Minden jót.

2009. júl. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Így 1 év távlatából is hosszú időnek tűnt. Főleg az utolsó hónap, meg még 1 hetet rátett a picim + a 40 fok meleg. Most megint megtudtam, hogy terhes vagyok hétfőn, és olyan mintha már több hete tudnám.
2009. júl. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!