Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha kapott valaki a terhesség...

Ha kapott valaki a terhesség legvégén a 38. hét körül 4D-s képet, mennyire hasonlított a pofija a babájára, miután megszületett?

Figyelt kérdés
2009. júl. 9. 13:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

SZia!

Én a 39. héten voltam 4D-s uh-n, rá két napra megszültem (császár). Nagyon hasonlított! Nagyon érdekes, jó érzés!

Te most vagy a 38-ban, és csináltattál képet??

6hós fiúcska anyukája

2009. júl. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen kaptam egy fotót, kicsit bár profilból van, de édi a pofija így is!
2009. júl. 9. 13:48
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
én 21hetesen voltam és ugyan olyan!!nagyon jó.
2009. júl. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem a 31 hetes uh kép van meg és igencsak hasonlít, nagyon ari, igaz, hogy a haj és az ödéma lehúzósáa után egy kicsit változik, de alapvetően nagyon hasonlít ;-)
2009. júl. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
szia. 28 héten csináltattunk. ezelőtt is örültem a babámnak, de ez után mégjobban felerősödtek bennem az anyai érzések, és apa is jobban kötődött a pocakomban növekvő kis jövevényhez. ez mindkettőtöknek szuper élmény. a fiacskám vonásai teljesen megegyeznek a 4d-vel
2009. júl. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia nekem minden UH-n volt 4d. Én már a 19 hetin mondtam a férjemnek, hogy nagyon hasonlít a kislány az egyik nővérére. És tényleg nagyon hasonlít :)

Aztán a következőn csak az orrát-száját-állát mutatta, hát ez a része azóta is pont olyan, mint a 4D-n.

Jó dolgok ezek :)

2009. júl. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nálunk a 32 és 38 hetes között egész nagy különbség van, meglepődtem! Kivácsi vagyok a végkifejletre, még kb. 1 hét és megtudjuk :-)
2009. júl. 12. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!