Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van köztünk olyan aki a...

Van köztünk olyan aki a terhesség alatt végig félt hogy beteg lesz a gyereke? És mikor megszületett milyen lett?

Figyelt kérdés
mióta tudom ettől félek.magas lázzal kezdtem.39.-en felülivel 3hetes voltam,és 3 napig tartott ez a láz.az utolsó nap már bevettem algopirint addig nem mertem.aztán a cigi megvonási tünetek készítettek ki.aztán az elevittől sokat ittam ettem.24kgt hiztam.állandóan a súlyom miatt molesztál mindenki.még 5hetem van.most a nagy hasam a téma.azt kérdezgetik biztos egy baba?az asszisztens pedig azt hogy elfogadták az orvosok az utolsó menses időpontját?hát ha akkor volt meg akkor mit csináljanak?30hetes uhn a bpd 84mm.nagy a feje?a doki azt mondta nem egyforma mértékben fejődnek a gyerekek.már nem tudok másra gondolni mindennap mint hogy baj van.
2010. júl. 10. 08:44
 1/5 anonim válasza:

A láz miatt ne aggódj, nekem is volt, egészen a kezdetektől, most 8 hetes vagyok. A lényeg, hogy ne engedd 38 felé. Eg yAlgopyrint én is vettem be, de a doki engedélyezte. A lázzal egyébként az a helyzet, hogy az inkább azért veszélyes mert vetélést okozhat.. Te meg nem vetéltél el!

És igen, én is nagyon félek, hogy valami baja lesz, de szerintem ezzel minden anyuka így van. Igazán csak akkor leszünk nyugodtak, ha kibújt a pici. Ha a dokid azt mondja jó a BPD azon szintén ne aggódj, mert ezzel jobban ártassz a babának.


Hidd el tudom mit érzel, de nyugodj meg és minden erőddel akard és hidd is , hogy minden rendben lesz.


Sok szerencsét.


8 hetes kismama

2010. júl. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia!Próbálj megnyugodni!Nem lesz semmi baj.A sok hülye emberrel nem kell foglalkozni!A terhesség előtt én is cigiztem ahogy megtudtam hogy babát várok letettem.36.héten belázasodtam ,hányás,hasmenés.Nagyon féltem hogy gond lesz.Arról nem beszélve hogy úgy hordtam ki a kislányom hogy azt mondták hogy Down-os lesz.A 18.héttől kezdve rettegtem.De szerencsére makk egészséges gyermekem született.Csak azt bánom hogy az egész terhességem rettegésben és bizonytalanságban telt,mert nem tudtam figyelmen kívül hagyni a sok "okos" ember beszólásait.Ezért azt tanácsolnám neked hogy engedd el a füled mellett bárki bármit is mond és élvezd még azt az 5 hetet amit ilyen szorosan együtt töltötök!
2010. júl. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen az a baj az emberek teszik tönkre a mindennapjaim.tényleg nem elég hogy magamtól is aggódok de még rá is tesznek.most nem tudom mekkora lehet mert állitolag már ultrahang nem is lesz,igy nem is fogom megtudni mekkora babára számitsak?nem tudom élvezni ezt igy egyszrűen már tul akarok lenni ezen az egészen.eég már a sok bántásból
2010. júl. 10. 09:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem értem meg az embereket,miért kell bele ültetni a bogarat a kismama fülébe,mikor így is van elég bajunk.Mikor terhes voltam,engem nem piszkáltak ilyenekkel szerencsére,mégis végig izgultam a kilenc hónapot,h egészséges lesz e a pici.Párom volt ilyen,h várta már a babát,nagyon is,de szinte minden este elmondta,h reméli nem lesz beteg.Van babanaplónk,vannak terhességhez kötött kérdések,és még anno beleírta,h várja őt,és reméli h egészségesen bújik elő.Szerintem ez a félelem minden kismamába benne van,de nyugi nem lesz baj,ha lenne a vizsgálatok alatt úgyis kiderülne.De nincs,könyveld el magadba,gondolj a szép dolgokra.Ott mocorog,beszélj hozzá,stb.
2010. júl. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm aranyos vagy.azt hittem majd a 12.ultrahang után megnyugszom.de csak rosszabbodott a helyzet.tényleg azt mondják életünk legszebb időszaka.hát igen,az lenne,ha nem kellene idegen emberekkel fizikálisan érintkezni.az lenne ha az én örömem másé is lenne,ha nem az irigység a rosszindulat,a kár örvendés szólna belöllük.ez a világ már nagyon nem az mint aminek kéne lennie.végig dolgoztam eddig,az utolsó hónapban vagyok csak itthon.hát nehéz lesz kipihenni őket.
2010. júl. 10. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!