Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magas vérnyomás biztosan...

Magas vérnyomás biztosan kialakul a második terhességnél is, ha az elsőnél volt?

Figyelt kérdés
Az első terhességemet a félidőtől ingadozó, majd magas vérnyomás kísérte, az utolsó heteket kórházban is töltöttem, nagyon vizesedtem, fehérje nem volt a vizeletben.Előtte nem volt ilyen gondom, és most szülés után három évvel sincs, sőt alacsony, van hogy csak 90/60, szoktam néha ellenőrizni, de 110-nél ritkán magasabb.Nagyon félek hogy következő terhességnél is előjön, és megkeseríti, remélem nem törvényszerű.Tapasztalatok esetleg?
2012. júl. 2. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, egyáltalán nem törvényszerű! Minden várandósság más és más, ne izgulj emiatt.
2012. júl. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is az első terhességemnél toxémiát kaptam , magas volt a vérnyomásom és fehérje volt a vizeletemben. Engem is be fektettek elöbb, és császároztak. Most várjuk a kis hugit és nem magas a vérnyomásom, és még van 1 hetem :) Ne izgulj az a lényeg :)
2012. júl. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De jó ilyeneket olvasni:-)))Szép szülést, és sok egészséget a továbbiakban is:-)
2012. júl. 2. 23:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Az első babámmal toxémiás voltam és amikor a másodikat vártam akkor is, csak akkor még korábban jelentkezett a probléma ( az elsőnél csak a 28. héten, a másodikkal már 24 hetesen baj volt). De a legtöbb doki azt mondja, hogy a második terhességnél már nem szokott gond lenni. Drukkolok, hogy rendben legyél.
2012. júl. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!