Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagy mértékű vizesedés,...

Nagy mértékű vizesedés, bokán, lábfejen okozhat önmagában bajt? 38+5 hetes vagyok, a vizeletemben nincs fehérje, vérnyomás is rendben.

Figyelt kérdés
Egész nap dagadt a bokám,de így estére nagyon fáj is,és még jobban vizes. Lehet vmi komolyabb baj?
2012. máj. 21. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem, mert én is így voltam az első gyerekemmel de már az 5-dik hónap után vizesedett a lábam, a 38-dik héten megszültem a kisfiam és minden rendben volt. Ilyen idős terhesen már azt olvastam, hogy várható a lábdagadás, vizesedés.
2012. máj. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha mindkettő dagad, akkor "csak" vizesedés. Bár lehet valamiféle enyhe toxikémia, ettől sem kell megijedni, nagyon sok kismamának vizesedik a lába az utolsó pár hétben. Szólj a dokidnak vagy a háziorvosnak, küldjön el vérvételre. Polcold fel a lábad, ha ülsz vagy akár éjszakára, sőt még jobb ha hordasz kompressziós harisnyát, és akkor is sétálgass napi fél órát, ha fáj.
2012. máj. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!