Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés után a mellbimbó udvar...

Szülés után a mellbimbó udvar mérete visszaáll az eredeti állapotára?

Figyelt kérdés
Terhesség előtt alig volt valami mellbimbóm,vagyis a kis kertje nem volt nagy,épphogy kicsi,de hatalmasra nőtt,olyan mint egy káddugó..:( lesz valaha olyan,mint előtte,vagy törődjek bele a helyzetbe?
2012. júl. 3. 13:47
 1/10 anonim válasza:
0%

Lehet, hogy visszanő lehet, hogy nem.

Génektől is függ.


Lehet, hogy még tovább fog nőni és az egész melledet befogja fedni. :D

2012. júl. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Terhesség alatt picit megnőtt a mellem, vele együtt a mellbimbóm is, de nem durván. Szoptatás alatt meg minden duplájára nőtt...te jó ég...volt két mellem nagy barna pacákkal (amit mellbimbónak neveznek amúgy), én meg sehol sem voltam mögöttük...:)

Aztán ez visszaállt nekem, most már tök normális minden, mint volt.

2012. júl. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem sajna óriási maradt. Az egyik mint egy teniszlabda, a másik pint egy ping pong labda.:-(
2012. júl. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Első,ne hozd rám a frászt :D második,reményt öntesz belém!

utálom ezeket a nagy tejcsárdákat,soha nem volt ekkora mellem..persze próbálok úgy gondolni az egészre,hogy ezekkel fogom táplálni a babám,de hát nem csak anyucinak kell lenni,hanem partnernek is,na meg jó lenne,ha később úgy tudnék a melleimre tekinteni,hogy nem borzaszt el a látványuk..:(

2012. júl. 3. 13:55
 5/10 A kérdező kommentje:
Hármas válaszoló,ezt akár én is írhattam volna. Az egyik lényegesen nagyobb a másiknál és a párom is mindig megjegyzi,hogy mekkora. Ettől csak még jobban elkeseredek. Szóval átérzem a helyzetet.
2012. júl. 3. 13:57
 6/10 anonim válasza:
11%
#3-hoz megyünk teniszezni, a labdát ő adja! :D
2012. júl. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem is normál volt ráadásul világos rózsaszín az volt az egyetlen dolog amit szerettem a cicimen.

Aztán 2 terhesség során besötétedett, sötétbarna lett és megnőtt a mérete. Ocsmány. És nem ment vissza sajna, pedig már több mint egy éve nem szoptatok. (2 éves a kisebbem).

Gondolom már nem is fog:( ez van.:((

2012. júl. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jajj, jajj, ez elkeserítő... :((


A férjem a cicieimet szerette bennem a legeslegjobban, na nem azért, de tényleg szépek voltak ;PP


Terhességem kezdetétől alig vártam, hogy besötétedjen, mert azt olvastam, úgy "kell" lennie.

Na most már olyan csúnya nagy barna udvara lett a cicimnek, hogy minden melltartón és felsőn átsejlik a 10 cm-es párizsi...párom is csak méreget, nem igazán tetszik neki :((


Remélem vissza fog rózsaszínűvé és szép formájúvá válni!!! :)

Én szeretnék hinni benne!!!!!!!

2012. júl. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szegényem! Párizsi :D ez tetszett. Hát sajnos valamit valakiért, lényeg a baba és tök oké,hogy ilyen,amíg a pocakban van..na de ha már nem lesz?? Én is csak ezen aggódom és azt vettem észre,hogy hiába az együtt töltött 5 év,szégyellem magam a párom előtt,nem szívesen mutatkozom meztelenül előtte.. A combomra rakódott narancsbőr pedig csak hab a tortán..:( az életben nem volt még ilyennel gondom.
2012. júl. 3. 19:23
 10/10 anonim válasza:
:D
2012. júl. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!